Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tuning SWD atoz


Recommended Posts

Mam pytanie co by należało wymienić w tym modelu Dragunova: http://asgshop.pl/produkt.php?id=345 aby osiągnąć 600 - 650 fps? i jaka długość lufy jest w tym dragunovie? na forum nic na ten temat nie znalazłem, części szukałem po różnych sklepach ale też musiałem dać za wygraną, liczę na waszą pomoc :)

 

p.s. Jaka sprężyna jest tutaj stockowa? m170?

Link to post
Share on other sites

Stary daj spokój to już i tak maszyna do zabijania. Gwarantuje że jak wsadzisz cokolwiek większego jako sprężynę to nie naciągniesz. Ja się bawiłem xxxFencexxx`a dragiem i było cholernie ciężko przeładować w pozycji stojącej, a w leżącej praktycznie nie do naciągnięcia był.

Link to post
Share on other sites

no ale nikt mu nie odpowiedzial jak zrobic w nim 600 fps - odpowiadam:

wystarczy wymienic sprezyne na 170 Guardera - wychodzi na chronometrze miedzy 593-607 fps :)

 

w moim tak mialem - zasieg byl naprawde spory :), kartke A3 trafialem z 68 metrow 7/10 razy (mierzone) ale te naciaganie - nie kazdy potrafil to naciagnac :), ja bym teraz pozostal przy stocku :)

Link to post
Share on other sites

Tak się zastanawiam ile to ludzie by w końcu chcieli mieć fpsów w replikach skoro:

500- mało

550- mało

600- tak sobie

650- może być

Może by w końcu znalazł się odważny który tyle chce mieć, nastawił 4 litery w kierunku wylotu lufy i zrozumiał ile to 650fps.

Link to post
Share on other sites

Ja wystawiłem. Boli, jest bardzo mocne. Wracając do ładowania dwoma rękami, ok pięknie super że kolega ma w tym M150 M170 już ciężko załadować uwierz miałem w łapkach. Nawet z oparciem na biodrze jest ciężko załadować. A kwesta szybkiego strzelania z taką sprężyną na pokładzie ATOZa odchodzi gdzieś pomiędzy książkowe bajki a gdybanie takie jak twoje kolego misiek009

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Witam,

chciałbym się was zapytać co wymienić, aby uzyskać większy zasięg w karabinie wyborowym a mianowicie w SWD firmy Atoz Cargo. Wymieniłem już sprężynę na m170, ale nie wiem co mogę jeszce zrobic aby zasięg był większy.

Link to post
Share on other sites

Raeone - Tak się składa że mam większą wiedzę praktyczną od ciebie jeśli chodzi o ten model... Aha, nie gadaj że M170 nie da rady, no chyba że jesteś jakimś zniewieścialcem i brak mocy.... Wyzło na to że to twoje "gdybanie" można włożyć między bajki...

Link to post
Share on other sites

W tym modelu lufy od AEGów są chyba niekompatybilne (zapytaj ASGSHOP). Z gumkami jest pewnie podobnie. Jeśli jednak się mylę, wymień lufę na prometheusa (w niektórych sklepach to laylax - to jest to samo co promyk). Gumkę na systemę, lub czarnego guardera. Jeśli dobrze zamontujesz i doszczelnisz silikonem sanitarnym, to uzyskasz dobrą poprawę zasięgu (celności). Donośność raczej powinna zostać taka sama.

Link to post
Share on other sites

Naciągnąć, byś naciągnął, bo przecież wiatrówki mają mocniejsze sprężyny, a da się naciągnąć (chociaż tam w sumie jest dźwignia, więc odbywa się to bez wysiłku). M170 jeszcze można spokojnie naciągnąć :D. FPSów nie wyszło by dużo więcej niż na M170guarder. MS210 to prometheus a oni robią dużo słabsze sprężyny.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...