Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

NFM Grizzly - nowa kamizelka GROM


Recommended Posts

Producent kamizelki nie przewidział możliwości montażu osłony karku i szyi, osłony ramion, barku oraz montażu płyt bocznych,

Kamizelka powstała na wyraźne zamówienie chłopaków z G-Unit więc jeżeli wyżej wymienionych cech grizzly nie posiada to pewnie tak chcieli...

Link to post
Share on other sites

Widzę Mateusz, ze zmieniłeś zdanie na temat cummerbunda. Bardzo mnie to cieszy. ;-) Jeszcze kilka miesięcy temu byłeś przeciwny temu rozwiązaniu. Nie docierały do ciebie rozsądne argumenty.

 

Cieszę się że mogę sprawić Ci nieco radości. Ale czy ja zmieniłem zdanie od czerwca Iras? Może trochę - nadal zewnętrzny cummerbund nie zachodzący pod przedni panel - taki jak chciałeś dać wzorując się na MARCIRASie (gdzie cummerbund jest dwudzielny) mnie nijak nie przekonuje. Natomiast przekonuje mnie cummerbund zewnętrzny spotykający się pod przednim panelem (odpowiednio zabezpieczonym i podwiniętym). Przypomnij mi proszę jeśli możesz te rozsądne argumenty jakie do mnie wtedy nie docierały?

 

Co do podwijania się/ściągania c-b to szczerze mówiąc już z sobie z tym poradzono większości nowych kamizelek poprzez odpowienie usztywnienie konstrukcji.

 

A co go "Grizzliego" to też nie uważam tej kamizelki za najszczęśliwszy model. Ale tak jak poprzednio - taki chcieli, taki mają.

 

PS. Przypominam się ze spodniami, maską, etc... :wink:

Link to post
Share on other sites
  • 9 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...