Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Maska a sprawa celowania...


Recommended Posts

Do tej pory mam nawyki z czasów, kiedy używałam maski paintball-owej (SCOTT) przy której "normalne" celowanie nie było możliwe....

Nawet teraz często celuję trzymając broń z dala od oka i obserwując lot kulki.

 

Więc, jeśli chodzi o moje rady, wygląda to tak:

1. Obserwuj lot kulki

2. Koryguj ułożenie lufy po każdym strzale

Link to post
Share on other sites

acha.. zapomniałam dodać....

 

3. Śmiej się z tych, co masek nie używają i mają:

a) przerwy po wybitych zębach

B) czerwone plamki niczym ukaszenia komarów

c) inne dolegliwości powstałe wskutek nie-noszenia maski

 

:wink:

Link to post
Share on other sites

tak ksiezniczka jak zwykle ma racje

przy AEGach czesciej sie celuje korygujac lot kulki

w koncu takie mozliwosci daje seria i brak koniecznosci przeladowywania za kazdym razem

no i takie celowanie uwzglednia warunki atmosferyczne :twisted:

a jesli jednak chcesz celowac to polecam lunete 3-9x40

Link to post
Share on other sites

chuja tam psują klimat, ja czasem stzrelam sie w masce MP5(w cqb, jak najdzie mnie faza jakaś) i klimat jest super;) A tak poza tym, to kolituba bedzie uwygodnieniem.

btw, tych wszystkich 'ciemnych stron' noszenia gogli podanych przez Xie sie jakoś nie boje... taki sport :)

Link to post
Share on other sites

HEHE a Will powiedz dlaczego zaczoles w masce chodzic :twisted: :wink: a co do topicu maski czasem sie przydaja Mudia a jesli w masce bedziesz biegac to kup sobie HKMP5 ze skladana kolba i wtedy trzymajac bron w samych rekach bez opierania kolby jestes w stanie bardzo szybko celowac bez zadnych problemow :!: :twisted:

Link to post
Share on other sites

problem z maskami gazowymi jest moim zdaniem taki ze nie pozwalaja swobodnie oddychac (chyba ze da sie jakos ja "przerobic" zeby zwiekszyc cyrkulacje powietrza) i to ze troche ograniczaja pole widzenia (ale pewnie wiekszosc masek od paintballa tez to robi)

 

moze ktos zna jakis sposob na ominiecie tego problemu? (z oddychaniem)

Link to post
Share on other sites
problem z maskami gazowymi

przeciwgazowymi :!: :!: :!:

jaka jest roznica miedzy maska przeciwgazowa, a gazowa? niewielka - taka jak miedzy krzeslem a krzeslem elektrycznym...

 

jest moim zdaniem taki ze nie pozwalaja swobodnie oddychac (chyba ze da sie jakos ja "przerobic" zeby zwiekszyc cyrkulacje powietrza) i to ze troche ograniczaja pole widzenia

tiaaa.. to dazenie do realizmu... zeby tylko tarcza balistyczna wytrzymala kilka strzalow a nie byla niezniszczalna... ale w masce to zeby sie latwiej oddychalo, bo tak nie wygodnie... dzizas...

juz slyszalem propozycje zeby biegac bez pochlaniacza...

 

(ale pewnie wiekszosc masek od paintballa tez to robi)

ale w mniejszym stopniu

 

moze ktos zna jakis sposob na ominiecie tego problemu? (z oddychaniem)

nie oddychac?

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...