Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

dwa karabiny do porównania


Recommended Posts

Tak więc przyszeł czas aby na coś wydać moje ciężko zarobione pieniądze, jako że nie jestem specem, troche to kosztuje a nie chce kupić bubla, to prosze o pomoc.

 

czy karabiny podane niżej są przyzwoite?

http://snajperasg.pl/product_info.php/cPat...products_id/317

tutaj pragnę się też dowiedzieć czy te raplika ma taką moc, mi tak wiele nie potrzeba a nie chce zmasakrować kolegów z tych 5-10 metrów jeśli podejdą:)

 

 

http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=1113

W tym karabinie się zakochałem od pierwszego kliknięcia, jest piękny:), jedyne co mnie martwi, firma, to, że można używać tylko łusek oraz czy to nie ejst przypadkiem na gaz.

 

I prośił bym o podanie swoich typów jak i faworytów ale tylko w cenie zbliżonej, około 600złotych (jeszcze troche na maskowanie;<)

 

Z góry dziękuje, a za popełnione błędy przepraszam.

Link to post
Share on other sites

i jeden i drugi będziesz musial stuningowac jeśli chcesz mieć snajperke a nie karabin wyborowy. Ehh ten co się w nim zakochales jest na gaz. Łuski fajna sprawa duży relizm ale 5 łusek to stanowczo za mało. Zestaw 5 kolejnych chyba 130 zł kosztuje. Jak nie poprawcie mnie moge się mylić. Sig Sauer 90 ma mniej wiecej tyle fps co Warrior. długośc lufy także zbliżona więc zasieg byłby koło 50 metrów. Gorzej jest z KAR98K. Ma tylko 315 fps. Weź pod uwage że temperatura będzie zmieniać fps. I to czasem dość znacząco. Nie wiem ile może mieć zasięgu celnego ale pewnie oscylować bedzie w okolicach 40 metrów. Ja bym ci polecił jeżlei już chcesz snajperke to Warriora. Mieści sie w 600 zł a masz do tego lunete i bipod. Łatwy w tuningu i nauczy wiele osób które zaczynają zabawe z ASG:) Mnie nauczył bardzo dużo.

 

P.S jak wiesz bycie snajperem nie jest tanie. Za 2 k możesz zbudować dobrą snajperke. Jeżeli nie planujesz tyle wydać na swój karabin wyborowy kup jakiegoś chinola z dużą ilością fps żeby zobaczyć "jak to jest" i potem dopiero po jakimś czasie albo tuning albo kupno czegoś markowego.

Edited by Stricker
Link to post
Share on other sites

Jak chcesz dobrze wydac "cieżko zarobione pieniądze" i do tego trochę czerpać frajdy z zabawy w ersfot to wybij sobie z glowy tego typu repliki na początek. Kup jakiegoś M4 BOYI/JG albo AK Cymy/JG i na pewno będziesz zadowolony. Tego typu repliki dadza CI możliwość postrzelania do tarczy, do kumli, i jakieś możliwości rozbudowy m.in. o optykę która pozwoli Ci "poczuć" strzelca wyborowego. O snajperstwie na początek przygody z ASG zapomnij.

Link to post
Share on other sites

Mausera odradzam, przeklniesz dzień w którym go kupiłeś gdy zmierzysz się z małym magazynkiem i urokiem szukania łusek w trawie. Tak jak napisał Stricker, warrior jest aktualnie najlepszym wyborem jeśli chodzi o tanią snajperkę, jednak musisz się liczyć z tym, że aby bawić się w snajperstwo na poważnie musisz wydać dużo więcej na tuning. O warriorze dowiesz się więcej z tematu w tym samym dziale.

Link to post
Share on other sites

ipaq - czytaj forum. To baaardzo pomaga.

 

W tym wypadku widać, że nawet nie kiwnąłeś palcem. Jak byś poszukał coś na temat tych replik, dowiedziałbyś się że X9 to taki złom, że nie warto na niego patrzeć, a KAR98k nadaję się tylko do "lansu", a osiągi ma paskudne.

Poza tym, obu karabinów nie da się firmowo tuningować.

 

Proponuję wywalić temat do kosza.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...