Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Dzisiaj w czasie strzelania z replik (na singlu) replika wydała z siebie potworny zgrzyt. Lufa nie była zatkana. Czy winą mogło być to iż komora hop-up w ogóle się nie przesuwa do przodu i do tyłu (cały czas jest dociśnięta do gb). Niestety nie dowiem się w 100% co to dopóki replika nie wróci z serwisu. Najlepsze jest to iż 4dni temu replika wróciła z wymiany paru części. Replika była oddana do dobrego serwisu (nie kolega).

Link to post
Share on other sites

Silnik sprawdziłem- wszystko w porządku. Tylko jak potrząsam repliką to nie słyszę by coś w środku latało. Wszystkie inne elementy ruchome unieruchomiłem na czas testu. I tak się cieszę że to dzisiaj a nie jutro podczas strzelanki... A replika miała dopiero 6k kulek przebiegu. W czasie zgrzytu właśnie przed oczami przeleciał mi widok łamanych zębów. Wydaję mi się i musiał być to jakiś błąd wrodzony albo złożenia, ponieważ siedzi tam m110, a replikę mam 4 miesiące.

Edited by wortex5
Link to post
Share on other sites

No właśnie nic się nie stało bo replika chodzi jak dawniej ;]. Po prostu zdażyło się coś niepokojącego i dla mnie nowego, a ponieważ jest to moja 1 replika, to się dośc mocno przejąłem.

 

PS wiem iż moje historie są urzekające ;]

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...