Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Hej mam pytanko, ktoś wie ile idzie przelew bank to bank transfer w praktyce, bo na stronce napisali, że 5-7 dni roboczych. I jestem ciekaw czy rzeczywiście tak długo 3eba czekać, bo to w sumie kolejne dni czekania na paczkę bez sensu. Pay Palem nie mogę zapłacić bo koszty przekroczyły 2k $. (przelew będzie wysłany kontem dolarowym multibanku).

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

A ja rowniez mam takie pytanie-

Jakie sa mozliwosci wyboru przesylki? Czy mowiac kurierem UPS, mamy na mysli ze UPSik przywiezie nam bezposrednio paczke z Hong Kongu?

Ile mniej wiecej kazdy sposob wysylki kosztuje? Mam na Mysli Dollar za kilogram. Bylbym wdzieczny za odpowiedz :) Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

chialem zamowic sobie u nich jg G36K - cena 90$

moje wyliczenia

 

bron - 90

transport (2800g) - 483.00 HKD = 61.8208 USD speedpostem - w przypadku small pocket, lub

transport (2800g) - 254.00 HKD = 32.5103 USD Form of Delivery (Normal) air, w przypadku parcel

 

clo i vat = 90+62 = [152 * 3.2%]*22% = 190$ = 400pln

clo i vat = 90+32 = [122 * 3.2%]*22% = 150$ - 300 pln

 

tak mniej wiecej.

 

czy moje wyliczenia sa prawidlowe? no o czywiscie nie wzialem pod uwage ceny przelewow itp.

Link to post
Share on other sites

Błąd podstawowy - nie doliczyłeś wagi opakowania ani akcesoriów. 2800 to waga gołej repliki.

Błąd poboczny :) - oni w jeszcze trochę inny sposób wyceniają koszta przesyłek i jest on trochęwyższy od standardowo wyliczanego przez kalkulatory poczty czy operatorów pocztowych.

Poza tym - OK.

Link to post
Share on other sites

Hmm a moje wyliczenia wygladaja tak, prosilbym o odpowiedz czy sam poprawne

Replika GP SPR + rozne pierdoly

ze znikza 5 % przy transporcie UPSem wyszlo mi

401 dolcow

 

Przesylka 84 Dolary

 

485 przelewam na konto WGC

 

Teraz pytanie, Czy CLO i VAT Wyliczam z CALEGO kosztu paczki, wraz z przesylka? (485) czy tylko za sama paczke (401)?

 

Slyszalem rowniez ze mozna sobie zanizyc vat :D Np do 15 %. Czy z tym nie byloby zadnych problemow u celnikow? Prosilbym o odpowiedz :)

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

można zanirzyć póki co ja nie miałem z tym problemów, ale jak bierzesz np. paczke z USA ten patent już co raz zadziej wychodzi... po za tym jak coś się popsuje lub zaginie dostaniesz zwrot tyle ile na fakturze :D czyli powiedzmy z 1000 zł dostaniesz 150 zł jeśli znirzysz o 85% orginalna wartość :D

Edited by gregor1984
Link to post
Share on other sites

Mam jeszcze jedno pytanie- czy kiedykolwiek ktos z was byl ofiara/ slyszal o tym zeby z WGC przyszlo cos totalnie innego, lub wadliwy sprzet? Wiecie, to bedzie moje pierwsze zamowienie z WGC jak i pierwszy japonski Aeg, i poprostu mam dylemat, czy nie zaplacil 500 zl wiecej ale byc pewnym ze nic mi sie nie spierdzieli, albo ze mnie ktos wydyma..

Link to post
Share on other sites

Ludzie, no nie bądzcie aż tacy leniwi i nie oczekujcie, że ktoś odwali za was robotę! Najlepiej dostać gotowe na tacy, prawda? Na forum jest opisane krok po kroku jak wygląda zamówienie z WGC. Wystarczy poszukać!

Yaung - złóż zamówienie na WGC to ci przyślą koszty transportu. Następnie wszystko obkładasz cłem, vat'em i przeliczasz na złotówki.

Link to post
Share on other sites

Witam, chciałem się zapytać ile trzeba czekać na m16a3 z g&p z wgc gdy jest out of stock i drugie pytanie, czy gdybym wpłacił pieniądze i okazałoby się że nie mają tego karabinu na stanie a ja zdecydowałbym się poczekać to zapłaciłbym więcej z powodu kosztów przesyłki jednego karabinu?( chodzi mi o to czy gdyby mojego karabinu tylko brakowało to czy reszta zamówienia czeka na mnie czy mój karabin przyjdzie osobno i będę musiał dodatkowo zapłacić za przesyłke?

 

Witam, chciałem się zapytać ile trzeba czekać na m16a3 z g&p z wgc gdy jest out of stock i drugie pytanie, czy gdybym wpłacił pieniądze i okazałoby się że nie mają tego karabinu na stanie a ja zdecydowałbym się poczekać to zapłaciłbym więcej z powodu kosztów przesyłki jednego karabinu?( chodzi mi o to czy gdyby mojego karabinu tylko brakowało to czy reszta zamówienia czeka na mnie czy mój karabin przyjdzie osobno i będę musiał dodatkowo zapłacić za przesyłke?

Edited by Prezes_____
Link to post
Share on other sites

Witam, chciałem się zapytać ile trzeba czekać na m16a3 z g&p z wgc gdy jest out of stock i drugie pytanie, czy gdybym wpłacił pieniądze i okazałoby się że nie mają tego karabinu na stanie a ja zdecydowałbym się poczekać to zapłaciłbym więcej z powodu kosztów przesyłki jednego karabinu?( chodzi mi o to czy gdyby mojego karabinu tylko brakowało to czy reszta zamówienia czeka na mnie czy mój karabin przyjdzie osobno i będę musiał dodatkowo zapłacić za przesyłke?

 

Najlatwiej byloby zapytac na WGC.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...