Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G&G - GR16 A2 - Eco. Version


Recommended Posts

Witam,

 

Wcześniej planowałem zakup M16A2 JG II generacji, ale biorąc pod uwagę upgrade jaki chciałem zrobić ceną równa się z tą eMką:

 

http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=2309

 

Dlatego też postanowiłem ją kupić, a że nie kupuję nic w ciemno mam kilka pytań:

1. Czy występuje w niej efekt chwiejnej lufy/chwiejnej kolby?

2. Czy akumulator Akumulator NiCd 8.4V RC 2000mAh Large będzie pasować ?

3. Czy mid-cap G&P dla M16 będzie pasować?

4. Czy ta replika jest godna polecenia?

5. Jaka jest jej wytrzymałość? Dobra czy nie?

6. Ogólnie: warto ją kupić? Bebechy ma jak droższa wersja, więc chyba jest dobra.

7. Jakbyście polecali inną eMkę (ale żeby to była M16) to proszę o link.

8. Prosiłbym o szczegółowy komentarz osoby, która tą replikę posiada.

 

Z góry dzięki za wszelką pomoc :wink:

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1. Nie, przynajmniej w karabinie kolegi.

2. Tak.

3. Nie wiem, ale teoretycznie powinien.

4. Tak.

5. Dobra, łożyska 7mm, wuchta wzmocnionych części, wytrzymuje M120, a nawet M130, ale ja bym nie ryzykował.

6. Warto

7. G&G GR16R4 Eco. - sprzedajesz RISa za 300 i masz dobrą replikę za śmieszne pieniądze.

8. Nie mam więc nie będę się wypowiadał dokładnie.

Link to post
Share on other sites

Jeszcze jedno pytanie: Jaki to ma zasięg, zarówno skuteczny jak i całkowity (taki, że fartem coś trafisz waląc serią)?

 

Sorry za post pod postem, ale nie ma opcji edytuj...

 

Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc :-)

Link to post
Share on other sites

Panowie jakbyście mogli jeszcze pomóc mi w jednej rzeczy, która wydaje mi się oczywista, ale wolę spytać.

 

Czy taki aku będzie pasował?

 

http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=2059

 

Chciałem kupić Sanyo taki jak w moim pierwszym poście, ale NIGDZIE go nie ma :-( . Patrzyłem w takich portalach:

specshop.pl

zbrojownia.com.pl

asgshop.pl

capri.asg.com.pl

 

i nawet w nie polecanych

airsoftguns.pl

taniemilitaria.pl

airsoftextreme.pl

 

W wielu nie ma nawet w ofercie, ale w tych co są, występują jako niedostępne. Pytałem się kiedy będę mógł kupić i dowiedziałem się, że dopiero w lipcu :-(.

Czy w porównaniu do Sanyo, aku firmy G&P będzie dawał identyczną szybkostrzelność, czy będzie dobrze i długo działał i czy oczywiście będzie pasował?

Jakbyście mieli jakieś inne dobre i polecane aku na uwadze, to proszę o linki. Co do aku mogę wydać ~ 150 zł.

 

Dzięki za wszelkie sugestie,

Pozdrawiam :-)

Link to post
Share on other sites

Dzięki za pomoc ;-)

 

Mam jeszcze kilka pytań.

 

Najpierw teoretyczne:

Czym różni się M16A2 od GR16A2 ? Oba mają rączkę transportową?

 

Teraz praktyczne ;-) :

Czy fakt, że replika ta posiada sprężynę M90 wpływa znacząco na jej zasięg i prędkość wylotową w stosunku do innych replika na strzelankach (przeciętnie M100, M110 itp.) Czy kulki będą leciały widocznie wolniej?

 

Czy wymiana sprężyny (nie zaraz po zakupie, po jakimś czasie) na M110 (więcej wole nie) skutkować będzie szybszą używalnością repliki? Chodzi mi o to, czy części będą się szybciej zużywać.

 

Dzięki z góry za odpowiedzi,

Pozdrawiam

 

PS. sorry za tyle pytań, ale zakup planuję na poniedziałek, a że to już niedługo chcę mieć pełną jasność co do wybranego produktu. ;-)

Link to post
Share on other sites

A wystarczy tylko poszukać dokładnie....

http://www.wmasg.pl/zbrojownia/elektryczne..._gr16_plastica/

 

Artykuł jest z lipca 2006.

 

"UWAGA!!! Już po napisaniu i zamieszczeniu recenzji otrzymaliśmy informację, że nowa partia poprawionych GR16 PLASTICA jest już w drodze!!! Spodziewajcie się zatem szybkiej aktualizacji - zobaczymy, czy nasze uwagi trafiły do producenta ;)"

 

Więc czytanie tego artykułu nie na wiele się zda.... bo ta aktualizacja nie nastąpiła.

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Replika właśnie przyszła. Wszystko ładnie i w ogóle, ale mam pewien problem. Chciałem ją wyprobować, wiec załadowałem mid-capa, podpiąłem batkę i na podwóko. Po kilku pierwszych strzałach na semi karabin się zaciął. Wyjąłem maga i wyleciało mi kilka kulek. To samo na auto - krótka seria a potem zacięcie. Po wyjęciu maga znowu wypada kilka kulek. Co jest przyczyną? G&G to porządna firma, wiec to chyba nie jest fabryczna wada. Wydaje mi się, że to wina akumulatora, że jest rozładowany i nie daje rady pobrać kulek... A może to wina magazynka?? Proszę o szybką pomoc tudzież sugestie.

 

Sprzęt:

 

GR16 A2 Eco. Version

Bateria AEG - 8,4V 3300mAh - Large - G&P

Magazynek Mid-Cap - M4 - 130 - G&P

 

Obecnie ładuję batkę, mam nadzieję, że to pomoże....

 

Z góry dzięki za pomoc

Link to post
Share on other sites

Nie to nie jest jednak wina magazynka, ale raczej repliki. Próbowałem z obu magazynków. Problem polega na tym, że nawet teraz gdy batka jest po za repliką, po włożeniu maga i natychmiastowym (bez naciśnięcia spustu) jego wyjęciu wylatuje kilka kulek.

 

Proszę o pomoc...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...