Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

POMOCY! Problem z replika mp5 sd2 CA!


Recommended Posts

Siemka;P,

Mam problem takiego typu, że śmignĄłem sobie ostatnio(2miechy) repliczkę CA.

Elegancki popyla, sieka puszki na wylot drze kartony i styropian, ale juz nie bede sie chwalil... :wink: bo to każdy wie...

Kupiłem nowiuśką bateryjkę i mam ją od nowości z karabinem (te 3 miesiące):

http://www.allegro.pl/item379002560_akumul...epliki_asg.html

Ostatno ta bateryjka zaczela mi sie buntować, mimo że dopiero co zostala naladowana. Ten bunt przejawial sie tym że jak chciałem doddac strzal to silnik dzalal ze znacznym opóżnieniem. Nie wiem w czym tkwi błąd...

(Bateria "była" na 1 strzelance, a przez reszte czasu waliłem do kartonu ok 200 kulek na weekend, po każdej zabawie była rozładowywana i ładowana ładowarką mikroprocesorowa)

 

BŁAGAM POMOCY :mrgreen:

PS. Sorki za babole.

 

Kacpi,

 

[Pisz staranniej, rób mniej błędów i stosuj polskie litery.]

Edited by Foka
Link to post
Share on other sites

1. Mimo że masterbator to dobry sprzedawca, trzeba było baterię kupić w normalnym sklepie.

2. Intellect ostatnimi czasy (a właściwie już od jakiegoś pół roku) się opuścił. Więc nie zdziwiłbym się gdyby batka była do wymiany.

Ale niech wypowiedzą się bardziej kompetentni.

Link to post
Share on other sites

Tak, działa z kilkusekundowym opóżnieniem, a nawet nie strzela(musze przycisnąc jeszcze raz.

Podałem złą aukcje to jest ta właściwa:

http://www.allegro.pl/item340773990_340773990.html

jak widac kupilem ta batke za 100zl

 

Może ta bateria to jeden wielki shit i tyle, kupiłem ja dlatego , ze jest pojemna, tania i nie ma efektu pamieci.

 

Tak, działa z kilkusekundowym opóżnieniem, a nawet nie strzela(musze przycisnąc jeszcze raz.

Podałem złą aukcje to jest ta właściwa:

http://www.allegro.pl/item340773990_340773990.html

jak widac kupilem ta batke za 100zl

 

Może ta bateria to jeden wielki shit i tyle, kupiłem ja dlatego , ze jest pojemna, tania i nie ma efektu pamieci.

Link to post
Share on other sites

Dziwaczny problem opisujesz, myślę że może to być wina nie tyle baterii co kabli, złączek i styków.

Jeszcze "buntującej" się batki nie widziałem co raz "da" prąd a raz nie i trzeba ją zmuszać kilkakrotnym naciskaniem spustu by raczyła zasilić silnik :)

Sprawdz też na innej baterii jak replika działa.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam,jest to wina najprawdopodobniej styków w gb miałem tak wielokrotnie w moich replikach kiedy używa sie zbyt mocnego akumulatora lub wolno naciska spust to styki się przepalają zostaje na nich czarny osad i nie łączą dlatego strzał pada z opóźnieniem rozbierz GB wyczyść styki ustaw je żeby było wszystko równo odtłuść jakimś rozpuszczalnikiem powinno być ok

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...