Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Mam problem z repliką M11A1 firmy KWA.

 

Podczas strzelania kulki wylatuja z repliki. Na poczatku wylatywaly max. 2 kulki z magazynku lecz nie blokowaly zamka. Teraz coraz czesciej wylatuje z 5 kulek i na dodatek kulki zostaja w komorze. Automatycznie blokuja zamek. Najczesciej zdarza sie to przy trybie ognia auto. Boje sie rownierz o rurke ktura podaje gaz. Mam nadzieje ze za szybko nie odlamie sie.

Link to post
Share on other sites

Hm, albo szczęki magazynka są walnięte, albo strzelasz jakąś tandetą (ja też miałem kiedyś takie wałki na jednej marce kulek, nie pamiętam już na jakiej - bodaj Excele).

Jakich kulek używasz i z czego są zrobione szczęki maga? Niby miałem HFC, ale to w końcu bezpośrednia kopia, więc na jedno wyjdzie ;).

Link to post
Share on other sites

Zmienilem green gas z sylikonem na zwylky i na dodatek zmienilem kulki z pestek na kulki firmy G&P i nastapila diametralna poprawa. Wczesniej na 2 magazynki poluwka jak nie caly magazynek wylatywal mi bokiem a po tych zmianach 1 kulka wyleciala na 2 magazynki.

 

Wielkie dzieki za podpowiedz. :-F

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Nie będę zakładał nowego tematu, ponieważ mój problem jest prawie identyczny.

Posiadam Colta 1911 Bell'a. Przeleciało przez niego ok. 1000 kulek. Mniej więcej raz na 5 magazynków przy strzale wylatywały ok 4 kulki. Od niedawna przy pierwszym strzale z magazynka wylatują wszystkie kuli :wink: Szczęki magazynka wykonane są z tworzywa, kulki to Excel 0.2g. Nie jestem pewien, ale zdaje mi się, że to wina magazynka. Odesłać replikę na gwarancję czy możne od razu kupić magazynek innej firmy? Jest to (prawie na pewno, gdzieś to czytałem, nie pamiętam gdzie) 'replika repliki' TM, więc czy magazynki TM będą pasować?

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Szczęki magazynka do serii Hi-capa wyglądają podobnie do tych z 1911 TM - na jakimś strzelaniu obadaj u ludzi może ktoś będzie miał hi-cape to porównaj magi ... (akurat te szczęki z hicapy idzie dostać u nas a tańsze mi sie wydaje niż mag będą - max 30zł ... widziałem je chyba w kilku sklepach)

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Żeby nie zaśmiecać forum to ja też tu się wpisze:) Mam problem z repliką 1911 od Bell'a mianowicie: magazynek doprowadza kulki do popychacza/dyszy, owy popychacz/dysza nie może wepchnąć BB do komory hop-up, a sam popychacz/dysza jest w stanie idealnym. Może drodzy koledzy wiecie jak to naprawić?

Popychacza./dysza-pisze tak bo nie wiem jak to dokładnie się nazywa.

Pozdrawiam $wiatek;)

Edited by swiatek
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...