Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

AnR bardzo wyczerpujaca odpowiedz ,moze bys tak podal jakies argumenty dlaczego uwazasz to za glupi pomysl ? Wg mnie byloby to dobrym pomyslem ,ale musielibyscie to tak zorganizowac jak to bylo kiedys z modelami RC ,a mianowicie aby kilku z was co sie orientuje w tym wzielo udzial w nagraniu do tego odcinka. Wtedy moze by wyszlo cos ciekawego, a i przy okazji prowadzacy moze pokaze jakies nowinki :)

Link to post
Share on other sites

Tyle że to był ekstremalny przypadek :/ Ja myśle, że to ciekawy pomysł. Gadżet Lab raczej nie pokazuje rzeczy w złym świetle, bo jego idea to właśnie "reklama" tych interesujących zdarzeń/gadżetów. Ale to już zależy od większości/weteranów, co z tym będzie.

Link to post
Share on other sites

Po kiego grzyba promować coś takiego jak airsoft w kraju, gdzie podejście do broni i innego rodzaju rzeczy tym podbnych jest chore i patologiczne? Po co interesować tym ludzi? Nie rozumiem tego.

Link to post
Share on other sites

To jest debilny pomysł. Gadżet Lab jest programem dla 20-30-letnich yuppi, którzy nie mają co robić z kasą... W jednym tygodniu kupi se laptopa, w innym samochód spalinowy RC. Pomijając fakt czy chciałbym zobaczyć takich ludzi na strzelance, to tacy ludzie często (acz nie zawsze) wychodzą z założenia - mama kasę, mogę wszystko. Znam parę takich osób... Nie trzeba dużo wyobraźni co zrobi osoba myśląca "mogę wszystko" z przedmiotem przypominającym broń.

Link to post
Share on other sites

Jak napisał Foka - pomysł debilny. Program pokazuje jakiś sprzęt, lecz dla mnie w sposób hmm... Dla ludzi z nadmiarem kasy... Był zdaje się jeden program o paintballu, gość wyciągnął 2 markery i zaczął strzelać w krzaki. Nie podał prawie żadnych cennych (jak dla mnie) informacji. Na koniec podsumował zdaniem "Mhmm... To naprawde wyborny marker." Jakby chciał powiedzieć "Noo fajnie się z tego strzela... Można kupić, wystrzelić 10 kulek i wrzucić do szafy...". :(

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...