Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Czym otworzyć te TL-ki?

Co do tych spodni nie byłem pewien bo na Demobil.net nie mają rozróżnienia na Tropentarn/Flecktarn, a widać znaczącą różnicę w przewiewności materiału (ale widząc ten sam odcień spodni myślałem, że to te same spodnie, tyle że szyte przez inne firmy i stąd te drobne różnice).

 

Dzięki chłopaki za pomoc.

 

TLki są w *.pdf więc otwórz np. Acrobat Readerem. Co do kolorów, jestem zaskoczony, że jedne spodnie to tropentarn, no ale ;)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

TLki są w *.pdf więc otwórz np. Acrobat Readerem. Co do kolorów, jestem zaskoczony, że jedne spodnie to tropentarn, no ale ;)

 

Przeinstalowałem kompa i akurat Adobe nie miałem.

Gdzieś widziałem zdjęcie gdzie porównany był Tropentarn z Flecktarnem i Tropentarn miał identyczny odcień jak te moje spodnie (zazwyczaj ma taki szarawy), ale on mi na tropikalny nie wygląda (oprócz przewiewności materiału).

 

http://soldatenglueck.de/wp-content/uploads/2011/10/4843456432_58018f3e0e.jpg To wygląda na wersję typową do dżungli.

 

Spodnie Tropentarn powinny mieć od wewnątrz taki sam odcień jak bluza tego samego typu, tzn. znacznie jaśniejszy niż Flecktarn?

Link to post
Share on other sites

Zalezy głównie od partii, roku, producenta... Mam bluze Tropentarn z 2003r i wewnątrz materiał jest ciemny. Zwykłe spodnie z 2009 roku (NSN 8415-12-322-4207, inny skład materiałowy w porównaniu do starszych sortów) są wewnątrz jasne.

Edited by Aliant
Link to post
Share on other sites

Dokładnie, TL ki są też aktualizowane, więc trzeba szukać aktualnych wersji, lub po prostu młodszej daty. W wielu przypadkach wystarczy wpisać w niemiecką googlarkę numer kontraktowy i pojawiają się w wynikach właśnie stronki z dostępnymi informacjami.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...