Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Karabin ,,Wyborowy'' do 1000złWitam , zastanaiwam się nad kumpnem karabinu snajperskiego.


Recommended Posts

Pomgę Ci kolego:

www.allegro.pl

Rynek wtórny aktualnie leży i kwiczy zalany masą tandetnej chińszczyzny. Ceny NAPRAWDĘ potężnych i markowych replik spadły na pysk. Wystarczy popatrzeć.

To znalazłem w 20 sekund:

http://www.allegro.pl/item423848513_spr_a_...w_marksman.html

 

Pozdrawiam, poldeck.

 

A fakt faktem, kiedyś złożyłem USR11 HFC na ponad 550 fps za 1100 złotych i nie było tam nic kompromisowego ;-) . Jeśli ktoś chce przepis to piszta na PW :-P .

Link to post
Share on other sites

Po 1, chyba jasno wyraziłem się na temat precek Deep Fire? Tylko promyk i KM, z chin można jeszcze ewentualnie ściągać DPI. Kupowanie innych nie ma większego sensu zwłaszcza do karabinu wyborowego.

 

Po 2 osobiście stawiałbym na mechboxa, warto inwestować w zwarte konstrukcje jednego producenta bo wtedy mamy pewność że wszystko będzie działać jak należy... Oczywiście nie licz na jakąś zaskakującą trwałość, na M170 wszystko psuje się w przeciągu kilku-kilkunastu strzelanek. Więc demontaż i rozpoznawanie usterek będziesz musiał opanować do perfekcji. O kasie jaką będzie to pochłaniać nawet nie wspominam. Dużo bezpieczniej jest zainwestować w M150, ale to już Twój wybór.

 

A... Przy M170 zdecydowanie będzie Ci potrzebny najlepszy silniczek na rynku, czyli magnum systemy. Większość osób (właściwie wszystkie, które znam) decyduje się na niego od M150. Na asg shopie powinny być mechboxy za około 1000 zł z tym silniczkiem w zestawie.

Link to post
Share on other sites
A fakt faktem, kiedyś złożyłem USR11 HFC na ponad 550 fps za 1100 złotych i nie było tam nic kompromisowego ;-) . Jeśli ktoś chce przepis to piszta na PW :-P .
Ile cię wyniosły części? Jakby wykorzystać BAR10 jako bazę, pewnie dałoby się zejść do 900... :P
Link to post
Share on other sites

Chyba bardziej Ci się opłaca kupić zestaw z silniczkiem i M170 a potem zamontować w nim M150 niż kupować zestaw z M150 a silniczek osobno...

 

Ciężko ocenić ile wytrzyma na M150 ale raczej spokojnie ponad rok względnie intensywnego strzelania.

 

Precka dobra.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...