Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

tuning mp5 sd5 Od CA B&T


Recommended Posts

a więc chciałbym ją odnowić ,wymieniłem w niej tylko kable na niskooporowe i gumke na systemy a takto stock,

na tuning mam 300zł i chciałbym po pierwsze odnowić go troche po drugie zrobić z 370 fpsów ,ew.jeszcze zwiększyć rof (używam batki 9.6 sayno 1800) niby jest duży ale .... :) ,chciałbym ją też troche ściszyć jeżeli jest taka opcja. Proszę o doradzenie zestawu (najlepiiej wolął bym odesłaćdo serwisu ,żeby mi wymienili , ja sie aż tak nie znam żeby w GB grzebać) ew. moge troche dołożyć i ważne żeby długo chodził (bez awaryjnie)

Edited by Kosmal76
Link to post
Share on other sites
  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeżeli chcesz ją wyciszyć to tuning odpada. To samo ze zwiększeniem szybkostrzelności (chyba, że dasz aku. 10,8V lub wymienisz silnik).

 

Jak chcesz mieć 370fps to musisz wstawić tam sprężynę ok. M120 + preclufę.

Wyciszenie - zestaw cichych głowic Systemy.

Link to post
Share on other sites

Olo troche się z tobą nie zgodze , m110 wystarczy spokojnie.

Czyli m110 (np. guarder ) do tego jakis nowy zestaw cylindra (np.systema ) i jakas prec rurka i styknie ( i wyciagniesz troche wiecej niz 370 , przy dobrym zlozeniu okolo 400 ) .

 

Co do wyciszenia jakiś tłumik dźwięku i przy nowym zestawie cylindra cicha głowica tłoka i cylindra .

 

Niestety nie da sie mocno wyciszyc repliki zwiekszajac jej moc i rof-a .

Edited by METEOR
Link to post
Share on other sites

aż taka dobra ta systema ? :D , dobra to ją biore i do tego tuning 1lev na asg shopie tak ? jaka sprężyna m100 czy m110 , m110 pewnie ostro skruci żywot , a ja chce aby jak najdłużej strzelał i miał duży rof , więc ? (ale zasięg też ważny)

Edited by Kosmal76
Link to post
Share on other sites

czyli moge brac lev 1 + m110 + preclufa systemy 285mm tak?

 

zachowam Dobry rof ? czy "większy" zasięg będzie widziany ?, i czy kulki będą leciały naprawe celniej niż teraz ? i czy będzie to warte wydania 400zł łącznie

Edited by Kosmal76
Link to post
Share on other sites

No widzisz, Ty czytałeś, a ja miałem styczność z takim czymś w rzeczywistości. Do SD wejdzie lufa od ak i będzie się kończyła na samym końcu tłumika. Możesz dogadać się z ASGSHOP'em, żeby wstawili Ci odpowiedni cylinder do takiej lufy zamiast typ 2, czy jaki on tam siedzi ;-) Zapewniam Cie, celnoćś wtedy będzie lepsza niż w wersji z lufą 300mm'ową ;-)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...