Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G36 G608 komora HU


Recommended Posts

Komora CA choć droższa, jest grzyb, a nie lepsza (nie licząc faktu, że jest bliżej dżirboksa ciut i dedykowane dysze zaczynają pasować). Odpowiadając jednak na pytanie - nie, komora JG jest "szczelniejsza", czyli ma średnicę wew. mniejszą niźli CA. Tak więc nie ma co przepłacać, chyba, że myślisz o późniejszym tuningu to bierz CA, tylko zrób teflonfix na niej...

Link to post
Share on other sites

Komora CA choć droższa, jest grzyb, a nie lepsza (nie licząc faktu, że jest bliżej dżirboksa ciut i dedykowane dysze zaczynają pasować). Odpowiadając jednak na pytanie - nie, komora JG jest "szczelniejsza", czyli ma średnicę wew. mniejszą niźli CA. Tak więc nie ma co przepłacać, chyba, że myślisz o późniejszym tuningu to bierz CA, tylko zrób teflonfix na niej...

 

 

Hmm, no to teraz jestem w kropce, bo planuje jakiś konkretniejszy tuning, njapewniej jescze w tym roku, więc jak piszesz wypadałoby kupić komore CA, ale z drugiej strony żyć ze świadomością, ze zapłaciło się więcej, zo coś co jest mniej szczelne niż stock.... to ja już sam nie wiem. :poddanie:

 

duzo gorsza ta komora CA?? i jak juz pisałem - czy trzeba by cos tam przy niej przerabiac, zeby dzialala dobrze??

 

pzdr.

Link to post
Share on other sites

Nic nie trza, ale pisałem - robisz teflonfix i jest git ta komora (BU/dysza dedykowana do G36 podejdzie już chyba). W stock'owej przykładowo nie mam teflonfix'a żadnego, precka KM Head'a i guma systemy - różnica strzałów 5 fps (428-433fps). Tak czy inaczej jak nie chcesz się z tym grzebać to załatw sobie stock'ową komorę JG (może krakmani mają), dysza stock - doszczelniałem ją ostatnio O-ring'iem i dało to 7-10 fps, także nie ma co jej zmieniać za bardzo. Chyba, że idzie o zestaw powiększonej średnicy - BU.

Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...

Informacyjnie dla tych którym się sypnęły uszka komory/ prowadnice bloku gazowego trzymające komorę. Mnie to pękło, wsadziłem tak jak powinno być i owinąłem kilkunastoma warstwami taśmy teflonowej. Trzyma się elegancko, fpsy nie spadły. Rozwiązanie może uratować tyłek np. na strzelance czy zlocie :) Zamiast teflonu można użyć izolki.

Edited by Demo666
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 11 months later...

Nic nie trza, ale pisałem - robisz teflonfix i jest git ta komora (BU/dysza dedykowana do G36 podejdzie już chyba). W stock'owej przykładowo nie mam teflonfix'a żadnego, precka KM Head'a i guma systemy - różnica strzałów 5 fps (428-433fps). Tak czy inaczej jak nie chcesz się z tym grzebać to załatw sobie stock'ową komorę JG (może krakmani mają), dysza stock - doszczelniałem ją ostatnio O-ring'iem i dało to 7-10 fps, także nie ma co jej zmieniać za bardzo. Chyba, że idzie o zestaw powiększonej średnicy - BU.

 

Odkopuję.

 

Mam rozumieć, że na stockowej replice z precką KM Head'a masz 430 fps? A jak wsadziłeś do dyszy stock oring jak tam rowka na niego nie ma? Wycinałeś? Czym?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...