Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem, prawdopodobnie z gumką


Recommended Posts

Parę dni temu podczas pobytu w Gdańsku nabyłem sobie w jednym sklepie gumkę Guardera, która, jak dopiero po powrocie do domu zauważyłem, jest nie silikonowa, i dedykowana (a tak przynajmniej pisze :P) do replik ze sprężyną M130-M150. Ja mam u siebie M110 i replika strzela bardzo miernie. Czy to wina złego dobrania gumki, czy może jak nieco się przetrze będzie strzelać w miarę przyzwoicie?

Link to post
Share on other sites

gumka - po co brales taką wiedząc że jest dedykowana do innych springów?

 

jak dopiero po powrocie do domu zauważyłem, jest nie silikonowa, i dedykowana (a tak przynajmniej pisze icon_razz.gif) do replik ze sprężyną M130-M150.

 

Temu, że na miejscu się nie zorientowałem a sprzedawca nic mi nie powiedział. Na stronie internetowej mają dwie gumki które różnią się tylko numerem produktu, co nie widać na pierwszy rzut oka.

Link to post
Share on other sites

Na pewno wina gumki, jest za twarda. Ja np. przy sprężynie m150 w moim aegu zamontowałem dedykowaną do tego upg Czerwoną gumkę hu Prometheusa. Jednak mimo iż mam mocny upg, guma okazała się zbyt twarda i zostałem zmuszony do wymiany jej na gumkę GP. Śmiga wysmienicie.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...