Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 SOPMOD od Avalon/VFC


Recommended Posts

To jest droższe niż m14tm z ftk guardera! :-F

Cóż VFC jeżeli dobrze kojarzę to jest naprawdę świetną firmą w porównaniu do G&P

O ca już nie wspomnę (ca zrównywać do poziomu G&P byś się wstydził...)zginiesz marnie! xD

Z resztą wystarczy spojrzeć po cenach innych replik i ich wyglądzie itd... robi wrażenie prawda?

Link to post
Share on other sites

M14? :) Uznam za literówkę. :P No własnie bardzo mi się spodobała ta replika, teraz tylko zastanawiam się jak z wytrzymałością podzespołów i tak dalej. Czy GB jest wzmocniony ( Nie pierdyknie po paru k strzałach na M120 ), czy zębatki są pożądne.

 

Edit//

 

Tutaj znalazłem topic na ArniesAirsoft

 

http://www.arniesairsoft.co.uk/forums/inde...howtopic=150157

 

Ale nadal chętnie usłysze pare opini :)

Edited by Szarak
Link to post
Share on other sites

Wypowiem się jako użytkownik HK416 od VFC.

 

Ta replika jest jak TM - wkładasz 8,4V i strzelasz latami. Tyle że masz full metal ;)

Co do tuningu - wnętrzności, kable itd nie są z najwyższej półki.Ogółem przy tuningu ludzie wymieniają więcej części niż w np. G&P.

 

Podobno w SCAR to znacznie poprawiono - i w ogóle idą w dobrą stronę. Ale HU w moim jest zdecydowanie magiczny - kręci bardzo dobrze .25 i w ogóle słodziusio-piękniusio.

 

Jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny VFC bije na głowę wszystkich producentów produkujących repliki klasy Tokyo Marui.

 

Zachęcam do przeczytania recenzji Stiff'a z Bravo -> LINK

 

Sądzę że można spokojnie uznać ten Mk18 za najlepszą jego replikę na rynku.

Edited by madjong
Link to post
Share on other sites

Również używam HK416 VFC, od maja zeszłego roku, od razu wymieniłem sprężynę na m120s Hurricane'a.Reszta to 100% stock, nawet plastikowych łożysk nie wymieniłem. I to by było na tyle z mojego tuningu repliki, jeszcze nie miałem najmniejszych problemów z GB. A skoro GB w 416stce wytrzymał już z +/- 30k strzałów na m120, to ta M4 bez problemu też to wytrzyma :D

Link to post
Share on other sites

;)

 

Ja kupiłem od razu łożyska 7mm kulkowe, ale strzela tak bajecznie że nie wymieniłem jeszcze przez jego 10k kulkowy żywot.

 

Bodajże Królik ma w swoim wymienioną lufę na prec i gumę na sylikon i reszta stock - ma go znacznie dłużej niż ja ( napewno ponad rok ).

Link to post
Share on other sites

Nie przesadzałbym z tą niezawodnością VFC ;) U mnie w aks74 poszedł tłok na m110, Potforowi poszły dwa na stocku.. Kazikowi też już umiera. A jak widziałem zdjęcia rozbebeszonej 416ki to tłok jest taki sam.. przeźroczysty, chyba że coś zmienili.

 

co nie zmienia faktu, że repliki VFC są mimo to świetnie wykonane.

Edited by marys1
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...