Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zatrzask klapki do wyrzutnika łusek.


Recommended Posts

Potrzebuję takiej części tylko nie mam pojęcia gdzie jej szukać:

 

wyrzutnikusekm4lb6.th.jpg

(Na powiększeniu będzie widać o co mi dokładnie chodzi)

 

Może ma ktoś pomysł jak to zrobić.

JAk coś jest to replika JG.

 

Pomożecie? :poddanie:

Edited by krv
Link to post
Share on other sites

Kurde masz pecha naprawdę, bo miałem remont i zgubiłem tą część luzem. To było nawet JG ;) jeśli ją jakoś znajdę to dam znać. A spróbuj zrobić to na magnes :)

Łej człowieku jakbyś znalazł tą cześć był bym ci maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaxymalnie wdzięczny.

 

A co do magnesu to podsyłali mi kumple taki pomysły ale ja chciałem się bawić tak że po zaciągnięciu klapka odskakiwała :P Hehe

Link to post
Share on other sites

Realistycznie to dopiero będzie jak mu się syf do komory dostanie, zrobi się zacinka i zje zębatkę tłokową.. bez takich porad.

 

Zastanowił bym sie nad przyczyną utraty tych paru zębów bo jakoś szczerze nie widze drogi którędy ten brud miał by się dostac do GB.... zastanów sie też jakich gabarytów i wytrzymałości musiałby ten syf być żeby na stałe zablokowac zębatki powodując ich uszkodzenie. Gniazdo magazynka i sama lufa to jedyne takie miejsca gdzie mogło by się coś dostac.....w swoim GB znajdywałem już większe pipry niz jakiś tam kurz, a na piasku i kawałkach plastiku się nie kończy..... . Bez takich bredni więc proszę.

 

A teraz jak na grzecznych forumowiczów przystalo wróćmy do tematu tej nieszczęsnej klapki. Jak bardzo uszkodzony jest ten element zatrzasku.... na zdjęciu widzę am bolec (pewnie na sprężynce) który powstrzymuje klapke przed otwarciem.... . Zastanawiam sie czy jest sens się nawet bawić w dorabianie czegos takiego...

Link to post
Share on other sites

Uszkodzenia wynikłe przez zasyfienie się komory hop-up co spowodowało zacinkę co z kolei uniemożliwiło ruch dyszy co z kolei zabiło zębatkę tłokową.

 

I drugą..

 

I trzecią..

 

Akurat przed zacinką czołgałem się ze swoim gnatem w piachu z otwartą klapką. Jeżeli ktoś ma farta, przeciągnie karabin po dnie bajorka i dalej będzie strzelał. Komu innemu dostanie się pyłek do lufy i zje zębatkę.

Link to post
Share on other sites

W zależności jak komu zależy na naprawieniu klapki jest kilka opcji:

 

1. Oddać na gwarancji :wink: (w moim przypadku padła 5min po wyjęciu repliki z pudełka - wymiana za darmo w SPORTGUN.PL)

 

2. Spróbować w sklepie powyżej.

 

3. eBAY: http://cgi.ebay.com/Airsoft-Echo-1-M4-Dust...1QQcmdZViewItem

 

4. Wierzyć, że ktoś życzliwy z forum odsprzeda swoją :poddanie:

 

5. Jeżeli to tylko 1mm końcówki plastikowego zatrzasku można odwrócić sprężynkę (mało estetyczne)

 

6. Ściągnąć z WGC:

A: http://www.wgcshop.com/pcart/shopper.php?i...ch_dust%20cover

B: http://www.wgcshop.com/pcart/shopper.php?i...ch_dust%20cover

Link to post
Share on other sites

No musiałeś podsumować bo inaczej byłbyś chory...Skoro jesteś zainteresowany tematem mogłeś dorzucić coś odkrywczego.

Swoją drogą co jeszcze można zrobić?

 

To podstawowy plan działania dla "zielonych". Na pewno komuś się przyda przy pierwszym kontakcie z chińszczyzną.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...