Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

GearBox Plastik


Recommended Posts

"plastikowym body"

 

Możesz.

 

Chyba, że chciałeś napisać z plastikowym GB, to wtedy zapomnij. One wyglądają zupełnie inaczej, a poza tym metalowy, kompletny Gearbox kosztuje mniej więcej tyle, co najtańsza replika z metalowym Gearboxem więc sensu to nie ma.

 

PS - "Shitgun" to potoczne określenie tanich, chińskich strzelb. Jeśli chodzi o elektryka to zwykło się używać określenia "shit aeg" :).

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

W takiej strzelbie jest tylko parę części. Więc przy odrobinie czasu można samemu zrobić sobie taki GB. Wystarczy blacha aluminium, lub jakiegoś innego metalu, narzędzia i troszkę czasu.

 

Mam w planach taki zabieg w mojej strzelbie agm :wink: Jak tylko kupie pierwszego elektryka.

Link to post
Share on other sites

Z tego co sie orientuje to w AUGu BE mozna wymienic plastikowy GB na metalowy, ale razem z tym nalezy wymienic resztę bebechów i końcowy koszt operacji jest zblizony do kosztu nowego markowego AUGa (mam na myśli koszt jak za TM albo CA). Dodatkowo wzrasta awaryjność repliki do poziomu bolidu Kubicy.

Link to post
Share on other sites

Panowie zacznijmy od tego że w Shotgunach/strzelbach/pompkach NIE MA GB/GearBoxa.

 

Więc odpowiedź na pytanie czy do shotguna (jakiegokolwiek) da się włożyć GB brzmi: Tak da się na takiej samej zasadzie jak do telewizora wsadzić bebechy od pralki. Tylko pytanie czy chcesz oglądac TV czy prać, ale to już Twoja decyzja.

Link to post
Share on other sites

thor_ Murkowi pomylił się termin, miał na mysli "shitaega" a napisał "shitguna", ktos go sprostował, a kto inny nie doczytał i się zrobiło małe zamieszanie. Tak swoją drogą: kupić springa i wsadzić do niego plastikowego GB (jest mały więc powinien się zmieścić) i tak powstałe cudo stuningować - to dopiero jest perwesja ;)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Z tego co sie orientuje to w AUGu BE mozna wymienic plastikowy GB na metalowy, ale razem z tym nalezy wymienic resztę bebechów i końcowy koszt operacji jest zblizony do kosztu nowego markowego AUGa (mam na myśli koszt jak za TM albo CA). Dodatkowo wzrasta awaryjność repliki do poziomu bolidu Kubicy.

 

Można to zrobić wymieniając sam gearbox. Wiem, bo to zrobiłem ze 2 lata temu (jeszcze zanim wyszedł AUG JG, więc sens jakiś tam był). Gnat wisi na ścianie, ale kiedy był używany nigdy nie odmówił posłuszeństwa (w przeciwieństwie do CA i Stara :-F). Po własnoręcznym przerobieniu hopa na regulowany (ot wkręcenie jednej śrubki) strzela zadziwiająco dobrze, a biorąc pod uwagę, że składa się głównie z taśmy izolacyjnej to rewelacyjnie. ;-)

Czyli w skrócie dać się da, ale przy dzisiejszych cenach, po prostu nie ma sensu. Wyjdzie drożej, body brzydsze i jeszcze się narobić trzeba. ;-)

Edited by zdzisiu
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...