Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Moja wersja cornershota


Recommended Posts

Postanowiłem zrobić cornershota do pistoletu asg.Może on strzelać na wprost,w prawo pod kątem 60 stopni ,lub w lewo pod kątem 60 stopni.

 

Opis działania

Przedni chwyt przekręcamy o 60 stopni w prawo,ruchome ramię obraca się w prawo o 60 stopni,lusterko na obrotnicy powstaje z poziomu do pionu i obraca się o 30 stopni.

Celujemy przez przyżądy celownicze pistoletu.

 

Strzelałem w domu do puszek-działa!

 

zdjęcia już,już.

Link to post
Share on other sites

A jak z siłą potrzebną do ściagniecia języka spustowego (chodzi mi tylko o to jak się ściaga spust, a nie konkretne wartości w układzie Si)?? Jak jest z możliwością podłączenia repliki np Scorpiona (chodzi mi o to czy da się wcisnąć replikę z magazynkiem poza rękojeścią)??

 

 

Samo podłączenie jakiejś kamery i ekranu nie będzie wielkim problemem jak mniemam, choć zakłądam że nie da odpowiedniej celności (zresztą lusterko pewnie też nie ułatwia sprawy a i szkoda go trochę).

 

Gratuluje pomysłu i wykonania.

Link to post
Share on other sites

Spust jest jest suwakowy i aby go ściągnąć potrzeba trochę większej siły niż do sciągnięcia spustu pistoletu.

 

Skorpiona dało by się podłączyć ,sam myślałem nad podczepieniem MP5K,poprostu pilnik, wiertła i za godzinę wszystko było by gotowe.

 

Przez lusterko wcale tak żle się nie celuje,im więcej ćwiczę tym szybciej i celniej strzelam,ot kwestja przyzwyczajenia,choć podczepienie wskażnika laserowego by pomogło .

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...