Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

broblem z naciaganiem sprezyny


Recommended Posts

Halo. Powiedzcie czy jest taka opcja ażeby moc silnika nagle drastycznie zmalała do tego stopnia, że ledwo rusza sprężynę nie mówiąc już o pełnym naciągnięciu. Bo z takim oto problem sie borykam, silnik tylko wyje jak potępieniec a efektów niema. Wnętrze gearboxa wygląda normalnie, żadnych ubytków nie zauważyłem. Bateria też jest OK bo sprawdzalem na innych replikach. Dodam że gearbox v.2 jest firmy JG pochodzi z MP5SD6 i wszystkie części są stokowe.

 

POMOCY!!!

Link to post
Share on other sites

Prawdopodobnie będzie to właśnie ta zębatka na silniczku.Tylko pytanie jak ją zamocować żeby się nie ślizgała??

Swoja drogą mam pytanie. Zauważyłem że po skręceniu gearboxa dysza kierunkowa po zakończeniu cyklu na semi jest wysunięta do przodu zaś przed rozkręceniem było na odwrót.

Czy coś to zmienia bo replika strzela normalnie (oczywiscie na silniku kolegi ), czym jest to spowodowane, jak to zmienić.

Link to post
Share on other sites

Z nazwą "dysza kierunkowa" musiałem się gdzieś spotkać i mi się zakodowała, że tak powiem. Jeśli nazwa jest nieprawidłowa to przepraszam za pomyłkę, ale chyba wiadomo o co chodzi.

Co do ślizgającej się zębatki to spróbuje ją przykleić na żywicy epoksydowej.

Dam znać czy pomysł się sprawdzi.

Link to post
Share on other sites

Zębatka sklejona, póki co działa bez zarzutu:-). A co do sklepania ośki zamiast osadzania na kleju to obawiam się, że zębatka nie chodziłaby juz w idealnej osi silnika, co mogłoby doprowadzić do szybszego wyrabiania sie zębatek w gearbox-ie.

 

ps.

Dzięki za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...