Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MARPAT i CADPAT


Recommended Posts

CAD PAT - zlielony i ciemny las - raczej wiosna i niesloneczne letnie dni - imo zbyt jaskrawy co z bliskej odleglosci ulatwia rozpoznanie - fajny kroj, obciachowe guziki i dosc cienki material

 

MARPAT - zima, wiozna,jesien zima ;) z duzej odleglosci - gdyz z takiej MARPAT widac jakos jednolita zgnilozielona plame - czyli bez roznicy ;) Zalety maskowania widac przy bliskich i srednich dystansach - IMO dobrze zlewa sie poza terenem jasno zielonym (letni mocno sloneczn dzień) - w oryginale super kroj - w kopii made in pakistan - marny, acz przewiewny material.

 

RUSKI PIXEL KLMK (czy KMLK)- idealny do letniego, slonecznego lasu - pieknie sie maskuje

Link to post
Share on other sites

hooah,

 

no ba, powrót do skośnych keiszeni był czaderski. Kieszenie na velcro zapinane też pomysł świetnie skopiowany z Raid BDU, a o keiszeniach na rękawach nie wspomne. Podoba mi się też patent z guzikami po wewn. stronie na rekawach, i kieszenie na ochraniacze :)

 

Ogólnie jednak, krój nie jest zadną nowoscią... wzieli skopiowali dobre patenty z pzreróbek sił spejcalnych.

Ciekawą rzeczą jest materiał. wparwdzie nie rip stop, ale dosyć pzrewiewny i wytzrymały.

 

pozdrawiam

kapral

Link to post
Share on other sites

malutkie porownanie wzorów :)

 

5f.jpg

Mój marpacik na dole - klęczę.

 

Marpat w zimie jak ktoś wspomniał :

 

131584_l.jpg

 

Mundur jest wygodny do chodzenia. Spodni uzywam na codzień - polecam. Co do maskowania to sami widzicie - jak dla mnie w lecie lepszym wyborem jest DPM. MARPAT ma za jasne odcienie.

Link to post
Share on other sites

hehehe...czapa sie swieci :wink: musze dodac, ze MARPAT jest dziergany w dwóch "podrabiastych" wersjach TAj i PAKistan z tym, ze Pakistan ma grubszy material i mniej sie swieci :lol: /na foto powyzej jest TAj./ - niewazne! Wazne, ze pasuje tym, którzy go uzywaja

:D - ja wole Propper'a....

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...