Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4A1 BOYI za 99zł


Recommended Posts

Powiedzcie mi prosze czy BOYI robi takie karabinki: http://allegro.pl/item432730348_karabin_re...ulki_farba.html czy jet to poprostu wymysł sprzedającego. O jakości sie nie wypowiadam bo wiadomo jaka musi być. Chodzi mi tylko o to, że znajoma cos takiego kupiła, dokupiła do tego HI-CAPA na 300 kulek BOYI i nie pasuje do tego karabinka wogóle.

 

Czy to nie jest jakas sciema z tą m4 ze to niby od Boya?

Link to post
Share on other sites

Poprawka, BOYI owszem robi takie repliki. A przynajmniej robiło - jest to jego "poprzednia generacja". A magazynki nie pasują z droższych BOYI ze względu na plastikowy gearbox tego karabinu, a przez to inną budowę i rozmieszczenie części odpowiedzialnych za wprowadzanie kulek do komory.

Link to post
Share on other sites

A co w tym takiego śmiesznego?

Oczekujesz super jakości i materiałów w zabawce za 99PLN? To jest śmieszne?

 

Wiesz jakoś sobie nie wyobrażam plastikowych gearbox'ów...tak dla mnie to jest zabawne wiedziałem że w tych "tanich" replikach coś jest nie tak...teraz wiem miedzy innymi co.....

Link to post
Share on other sites

Mam go u siebie w domu.

 

Na palcach jednej ręki można wyliczyć co ma metalowe, są nimi sprężyna, śrubki, parę małych dzyndzelków i to wszystko. :-P

 

Półprzezroczysta lufa, full plastik, nieregulowana komora HU, Batka 9.6V o pojemności 300mAh

 

Gearbox w skali 1:2, naturalnie że plastikowy, (półprzezroczysty ;-)) , zębatki z materiału tego samego co znajdziecie w zabawkach, tłok, prowadnica, i cylinder z tego samego co niby szkielet.

 

Wnioski sami wyciągnijcie. :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...