Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam piszę ponieważ chciałem się zapytać czy warto kupować u tego gościa tzn. Czy mnie nie będzie chciał udupić. Za przeproszeniem. Chce kupić u niego Warrior'a http://infobot.pl/r/L0P Jest to link skrócony przez InfoBot'a.

Z tutejszych komentarzy na razie wnioskować można że to "Oszust" w lekkim słowa tego znaczeniu. I ponawiam swe pytanie. Czy warto kupić tego warrior'a u tego gościa czy nie ??

Link to post
Share on other sites

Konto sprzedającego zostało zawieszone, jeśli kupiliście coś to zróbcie tak jak ja i domagajcie sie od allegro zwrotu pieniędzy za tranzakcje. Z tego co zrozumiałem to ubezpieczone są tranzakcje od 50 zł w góre ale tylko do kwoty 500 zł. Tz. jeśli kupiliście na wiecej niz 500 to dostaniecie tylko 500 zł. Generalnie sprzedający to oszust, telefo też juz nie działa. Nie wiem jaka jest procedura dokładnie ale kasa jest do odzyskania.

 

http://allegro.pl/country_pages/1/0/educat...ndex.php?page=1

Edited by Reve
Link to post
Share on other sites

Podjechałem dzisiaj odwiedzić gościa w domu razem z kumplem policmajstrem. Klatkę pokonaliśmy błyskawicznie za sprawą magicznej legitki kumpla i wielkich oczu jakichś mocherów.

 

Podchodzimy do drzwi i naszym oczom ukazał się niezbyt miły widok. Wstawione antywłamaniowe drzwi - nowe jeszcze z plastikiem na nich. Zrobiliśmy wywiad "środowiskowy" z sąsiadam i mieszkała tam starsza babcia której się zmarło i mieszkanko zostało sprzedane - komu to nie wiadomo bo się jeszcze nie wprowadził.

 

Tak więc jakiś dzieciak-oszust stworzył sobie na allegro konto i nabił sobie paru naiwniaków w butelkę :/ Co gorsza nawet nie da się dojść kto bo telefon został wyłączony:/

 

 

Z mojej strony więcej nie pomogę - zrobiłem co mogłem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...