Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czyli mu się nie dziwię, że Ci nie odpisał. Mało kto chce zdradzać tajemnice swojego (niewątpliwie) zarobku. A druga część Twojej wypowiedzi nie dziwi mnie ani trochę i w pełni rozumiem coś takiego jak zakup grupowy. Jeżeli faktycznie zgromadziłeś kilkoro znajomych to napisz do jednego ze sklepów. Powinieneś dostać całkiem miły rabat.

 

Pozdrawiam!

Wojciech

Link to post
Share on other sites

Mail do gościa:

Witam...

 

Czy ten M733 jest z III generacji JG? Jeśli tak to gdzie jest przysłowiowy haczyk, z tak niską ceną?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

 

Pozdrawiam

 

i odpowiedź:

 

Witam brak chaczyka nowo otwarty sklep kupno churtowe cena do zchecenia klijentow do dalszych zakopow wybicie konkurencji

 

(Zachowano oryginalną pisownie) To chyba mówi wszystko ;?

Link to post
Share on other sites

Witam!

 

Doskonale zdaję sobie sprawę, czym jest akt własności, jestem jedynie ciekaw, dlaczego uniemożliwia wysłanie repliki za pobraniem. Nie mam zamiaru godzić się na wymianę komentarzami, replikę zakupiłem i chcę sfinalizować transakcję. W celu Pańskiego uwiarygodnienia proszę o wysłanie zdjęć przedstawiających 16 replik M733 oraz 29 replik L96 Well "Warrior". Jeżeli sytuacje nie zostanie wyjaśniona będę zmuszony podjąć bardziej radykalne kroki.

 

Pozdrawiam!

 

Oto mój mail wysłany przed kilkoma minutami. Jeżeli zdjęcia nie zostaną wysłane naszym obowiązkiem będzie zgłoszenie tej sprawy do Allegro.

 

Pozdrawiam!

Wojciech

Link to post
Share on other sites

Witam na aukcji wyraznie bylo napisane odbiur osbisty i zwykla paczka jesli

Panu to nie odpowiadalo bylo trzeba tej broni nie licytowac .

Czy Pan mysli ze ja niemam co robic w pracy tylko strzelac fotki m733 i

l96 Bo jeden Klijent ma problem zwiarygodnoscia fotki na aukcji sa

wystarczajacym dowodem

Pozdrawiam

 

(ps) nikt Panu nie kazal tego kupowac i nie musi Pn tego kupowac morze pan

zrezygnowac z aukcji jesli Panu nie odpowiada jej koniec

 

 

Czyli sytuacja jest praktycznie jasna. Zdjęcia są oczywiście zaczerpnięte ze strony Gunfire.pl, co jest swoistym naruszeniem praw autorskich. Ja z pewnością rezygnuję z zakupu i Wam wszystkim również to odradzam. Przyznam szczerze, że nie mam ochoty ani czasu na walkę z tym Panem przez Allegro. Więc byłoby miło, gdyby ktoś inny się tym zajął. Ale pewne jest, że ten Pan nie uzyska ode mnie komentarza pozytywnego.

 

(Proszę jednego z Modów o połączenie 2 postów, nie mogłem już edytować)

 

Pozdrawiam!

Wojciech

Link to post
Share on other sites

Qui-Gon Jinn, a odpisał ci może człowiek, który kupił już te karabiny na aukcji od "sferis_sp_zoo"?? No i może możliwy jest odbiór osobisty, zwłaszcza jeśli to sklep, dobrze by było, aby ktoś z gdańska może wybrał się tam i sprawdził co i jak, jeśli jest taka możliwość.

Link to post
Share on other sites

Sprzedający jest osobą niezwykle zajętą! Nie ma czasu zrobić kilku zdjęć a Ty go odbijasz taką horrendalną prośbą? Ja zrezygnowałem, tym co kupili polecam to samo. Tylko przydałoby się usunąć jego aukcję przez Allegro, niepotrzebnie ludzie będą musieli walczyć o zwrot pieniędzy.

 

Pozdrawiam!

Wojciech

Link to post
Share on other sites

Kupiłem u niego warriora i po telefonie umówiliśmy się na odbiór osobisty dzisiaj po 18. Zgodnie z umową pojechałem pod adres w którym miała się mieścić firma... Oczom moim ukazał się transparent: powierzchnia biurowa do wynajęcia (i tu cena za metr).

 

Z racji tego iż z biura do domu podanego w adresie z allegro były 2-3 ulice to podjechałem do domu pani B. Blok duży mieszkań w cholere ale po 10min dzwonienia domofonem i prób połączenia się z komórką dałem za wygraną.

 

Mieszkam niedaleko więc będę próbował ale póki co facet/kobieta/sprzedający jest niepoważny.

 

Zobaczymy ciąg dalszy...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...