Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M.O.U.T. RIG SPEC-OPS


Recommended Posts

Ale kolega chyba nie pyta czy chest może być używany, tyko czy jest... :wink:

 

Swoją drogą to jest w miarę nowy produkt więc poczekać trzeba na zdjęcia...

A cena u Modoka w miarę przystępna patrząc na tą na stronie producenta...ale na allegro była już taka sama za 120;]

Link to post
Share on other sites

TAK! KAŻDA OSOBA MOZE SOBIE TO KUPIĆ!

Można stracić cierpliwość czytając takie posty. Kogo w zasadzie taka opinia obchodzi, co wnosi?

 

Każda osoba to nie jednostka armii która ma swój regulamin. A regulamin określa również jakiego sprzętu używa. I zapewniam, to że ktoś może sobie coś kupić nie pokrywa się z tym co używa armia.

 

Kolega pytał o armię a nie o każdą osobę.

 

Chyba moderator będzie musiał przeczyścić tą dyskusję.

 

Niestety nie jestem w stanie podpowiedzieć co to jest za sprzęt. Z ciekawostek mogę powiedzieć, że na ostatnim Moto Weteran Bazarze w Łodzi spotkałem wystawiony sklep, który ma specjalizować się w specjalnych zamówieniach również sprzętu "ze zdjęcia". Być może będą mogli udzielić pomocy w podobnych sytuacjach a nawet sprzęt sprowadzić, niestety nie wystartowali jeszcze w necie.

Link to post
Share on other sites

ekhm. ok.

 

Każda osoba może sobie to kupic z armii... Miałem dla twojego wnikliwego umysłu rozpisywać się ,że chdozi tutaj o US Army, jakies SF, Rangersów etc>?

 

Oczywiśce ze mają swój regulamin, mówiący jasno, że to co ma swój Cage Code i NSN jest dopuszczone do ruchu/używalności wewnątrz w.w. jednostek.

 

Co jednoznacznie oznacza, że TAK! KAŻDA OSOBA MOZE SOBIE TO KUPIĆ!

 

PS: Nie doczytałem, że ty mnie o tym ZAPEWNIASZ. twoje zapewnienia są mało wiarygodne, tak samo jak stan wiedzy dot. tematu.

Edited by Flame
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...