Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

@Cichy

Użytkownik
 • Content Count

  55
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

676 profile views
 1. Nie używali. Najlepiej HAWG'i, 3daye.
 2. Stylizacja na np. dobrych kopiach, nie musi wcale dużo ustępować rekonstrukcji.
 3. Polecam, kontakt lepeiej niż bardzo dobry. Mam nadzieję że uda się również coś zamówić w przyszłym zamówieniu.
 4. Czyli nikt nie próbował przerabiać m4 ris na cqb ;/ , szkoda.
 5. Tak, chodzi mi o lufę zewnętrzną. Kiedyś próbowałem wymienić w ics, i boyi wgl nie pasował. Jak by ktoś wiedział, to bardzo prosiłbym by się tym podzielił. Niechcę kupywać w ciemno.
 6. witam Mam m4 (ris) od EA z długą lufą. chcialbym wymienić na krótką lufe by mieć cqb. Jaką najlepiej kupic lufę by było jak najmniej dłubania. Może EA robi swoje? Jak tak, gdzie mógłby ją dostać?
 7. A takich firm jak G&P lub KWA?
 8. Witam Jakich producentów pasują kolby SF do naszych m4? Bez przerabiania.
 9. @Cichy

  M4A1 od ics plastik

  Witam Czy do naszych m4 pasują tylko kolby od ICS czy też innych firm będą pasować? Chciałbym wpakować kolbę SF i zast. się która z zamienników będzie pasowała bez przeróbek, ot tak nakładam i gra gitara. Dzięki i Pozdrawiam.
 10. Witam Mam oto następujący problem. Replika: M4 ICS (eco), m100 spring. Jakiś czas temu padła mi stockowa prowadnica sprężyny. Wymieniłem ją na nową (dość ciężko wchodziła z nią sprężyna) i oddałem 2 strzały i nic. Batka jakby nie umiała uciągnąć tego. Wyjmuję górną część i sprawdzam czy bateria uciągnie bez góry, niestety nie. Ponadto jak wkładam z górną częścią gearboxa to nie chce mi się zupełnie zamknąć, jakby coś blokowało. Pierwszy raz rozbierałem, więc jestem trochę zielony. Obejrzałem na youtube składanie górnej połówki i zrobiłem jak mi się wydaje identycznie jak on.
 11. Witam Po dłuższym okresie przymierzania, wreszcie chcę zacząć bawić się w stylizację na FR/Marsoc (tak od 2006/2007). (stylizacja dlatego że na reko jeszcze nie jestem dobrze przygotowany, sprzęt i wiedza) Chciałbym biegać w cirasie (land,cb). Nakolanniki już mam, czarne alty, mich'a, marpat desert, ESS ICE, buty altama. W planach zamierzam zaopatrzyć się jeszcze w serpę (cb). I tu mam parę pytań: 1. Czy dobry mam kolor nakolanników, bo mam wątpliwości nad altami w cb. 2. Serpa, może być w cb, czy lepiej czarna? 3. Czy mogę używać pokrowca na miską w mapecie? Na zdjęciach niestety nie widziałem, ale może? 4. Plecak ilbe, da rade? 5. Czy mogę sobie kupić gore w wdl, (III generacja), chce by pasowało. Od razu wspomnę że przeczytałem temat, ale chciałbym upewnić się w swoich przekonaniach. Nie chciałbym odpowiedzi ubliżającym stylu, lepiej na PW mi napisać.
 12. @Cichy

  Wymiary baterii

  Pakiet 8.4, do puszki peq-15 Wymiary puchy: Wymiary wewnętrzne: 72x65x20 mm
 13. Witam Czy są sprzedawane akumulatory* o długości 7-8 cm? *zwykłe, nie lipolki.
 14. @Cichy

  Pakiety LiPo

  Witam Mam puszkę an/peq-15 i chciałbym do niej kupić baterie lipo. Znalazłem taką: http://]http://www.rcskorpion.pl/product_info.php?cPath=137_267&products_id=4053[/url Czy będzie ona dobrym rozwiązaniem? W tym temacie poleciliście taką ładowarkę: http://modele.sklep.pl/product_info.php?pr...c2c4d8b1ef241f2 Zda ona egzamin z w.w. baterią?
 15. Pytam czy jakaś jednostka armi tego używa.
×
×
 • Create New...