Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M16 a3 jg co 2 strzał wypluwa 3 kulki....


Recommended Posts

Nie wkładałem dystansera,komora-plastik...

 

Zrób test - wyjmij lufę z nową gumką i połóż na kołnierzyku gumki kulkę (nie zdejmując gumki z lufy) - jeśli nie da się jej tam położyć tzn wpada do środka albo ledwo co się trzyma to znaczy, że masz odpowiedź na swój problem ---> Kołnierzyk gumki jest za szeroki w stosunku do kulki i kulka w komorze nie ma się na czym zatrzymać - powoduje to właśnie podwójne (potrójne) strzały bo do lufy wpada więcej kulek.

Edited by HustleR
Link to post
Share on other sites

Ja bym raczej postawił na to, że gumka jest niedokładnie założona, albo lufa za słabo dociśnięta w komorze...

 

Jakiej firmy masz gumkę? Bo jak jakąś chińską to przypadek opisany przez HustleRa jest wysoce prawdopodobny...

 

p.s.

 

Mam nadzieję, że w ogóle masz dystanser w komorze :-F

Link to post
Share on other sites

Ja bym raczej postawił na to, że gumka jest niedokładnie założona, albo lufa za słabo dociśnięta w komorze...

 

Jakiej firmy masz gumkę? Bo jak jakąś chińską to przypadek opisany przez HustleRa jest wysoce prawdopodobny...

 

p.s.

 

Mam nadzieję, że w ogóle masz dystanser w komorze :-F

 

.....napisałem że guardeny....nie mam dystansera ale wcześniej też go nie miałem i kulki leciały normalnie..taki ważny jest? po co on?

Link to post
Share on other sites

OK wielkie dzięki teraz mam ochotę zamiast nowego uzi przerobić sobie m16 :lol: naprawiając tego hop up'a coś mi się stało z odsłonięciem wylotu łusek(i hop up'a)...osłonka która zasłaniała hop up ta wenątrz wypadła i sie nie wsówa (ale nic się raczej nie złamało) a ta na zewnątrz nie odskakuje...ma ktoś może linka który pokazuję jak to zamontować?...dzięki...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...