Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

gryncek1

Użytkownik
 • Content Count

  347
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by gryncek1

 1. gryncek1

  M4

  WE open bolt, stalowa lufa, RIS inotaksu.
 2. gryncek1

  M4

  Przygotowania do Sylwestra. Na bazie we open bolt. Rozbudowa MK na ICS'sie, zabrakło tylko trochę brązowego szpreju T_T Jak mógłby jakiś mod połączyć posty.
 3. gryncek1

  M4

  M4 WE open bolt +oznaczenia własnoręcznie grawerowane +eotech 552 +Precka +npas +RAS inotaksu
 4. Wysyłałem kiedyś plany, męczyłem na strzelance, wysyłałem pw do pstg >.> zrobisz mi? :<
 5. A wrzucę, bo w sumie ciężko w PL o taki plecaczek. Po kilku wyjazdach/milsimach doświadczeniu zdobytym mając 5 innych plecaków w końcu zdobyłem według mnie najfajniejszy, cenie go za to ze nie jest za mały, ani za duży, akurat na 2-3 dni, wykonany z twardego materiału, jedynym minusem był brak palsów, ale po małym customie u krawca dopiąłem swego ;) miękkie i grube plecy oraz pasy. W zestawie jeszcze miałem 8 metrowych troków, gdzie przy tych wszystkich klamrach i pętlach na plecaku można prawie pod każdym kątem doczepiać je, dodatkowo upolowałem 2 utility pouche na ważne i mniej ważne pierdoł
 6. Cześć, Wiec od jakiś 2óch lat szukam owej torby, wiecie może gdzie można taką kupić? Szukałem po sklepach, ebayach, zwracałem się do pewnego krawca, ale juz od roku go mecze i coś wątpię bym się doczekał (K:*) w sumie nie zależy mi konkretnie na tym modelu, może być bardzo podobny, wymóg to tylko cordura i jakiś mjk/khaki/cb od biedy multicam kolor, żeby miał pas i palsy. Coś ala:
 7. Pozwolę sobie wrzucić też do ambitnych. Ostatni spacer z moim kolegą na newi sila: Operator Z05 (ze strobo na michu) DCU, BDU, Bellevile, mich 2000+norotos+rhino+Strobo ms2000+bolle x800 3 day pack blackhawk cb (maźniety krylonem), Thermobak 3L, PACA+LBT1961, waistpack, mbitr dummy, mk13 mk18mod0+ Aimpoint+PEQ15+m951+QD, safariland +P226, Operator Z01: DCU, BDU, asolo, mich 2000+norotos 3day Tactical Tailor, Thermobak 3L, PACA+RRV+ pouche, GP1200+swimmer M4+M203+ACOGx4+DoctorSight+PEQ2+Surefire, serpa blackhawk +P226 +do tego bivy co
 8. gryncek1

  M4

  Po piaskowaniu raz jeszcze malowany, tym razem krylonem +QD i słowniczek :> Sztucznie postarzany nie bedzie, zaczekam aż się sam porysuje.
 9. gryncek1

  M4

  Pociemniony i z m951 mój Mk:
 10. Z Gietką to nie będzie nawet luźna stylizacja :> Wymień karabin, poczytaj, pooglądaj zdjęcia.
 11. Hawg/mule ma większą pojemność i daje się do "użytku airsoftowo-cywilnego"...kopia MAP'ów ma niewygodne paski, bez poduszek, łatwo o przetarcie.
 12. Ciras ei mjk mlcs 2x4 5,56 m4 pouch mjk ei sflcs kydexy 9mm mjk ei sflcs m-bitr pouch gp granade pouch gp 2x2 5,56 gp GP sie lada dzień też wymieni.
 13. gryncek1

  M4

  Mój Mk18mod0 na ics'ie
 14. gryncek1

  Stroboskop

  Na fortmilitary był niedawno za 250zł ale coś już nie widze.
 15. To ja może na szybciutko skorzystam, co to za plecaczek drugi od lewej, za mich'em?
 16. Tak ma, a jest to najlepsza kopia na rynku.
 17. W tym wypadku tak, gdyż mówimy o chinolu z EB.
 18. Tylko allegro, ebay, fora reko, w ostateczności może gunsmoke, ale jeszcze nie widziałem by mieli.
 19. Na 98% z EB. Flyye;owska PACA ma materiał z cordury, i jest troche bardziej "zielonkowato-piaskowa" niż ta, która ma kremowy kolor i materiał wygląda "miękko".
 20. Może nie wiele, ale zawsze coś.
 21. Kupiłem jakiś czas temu taką na EB, jestem bardzo zadowolony, akurat cordura khaki jest bardzo zbliżony do EI MJK, i identyczny do G&P CB. szycie i klamra wydają się w porządku, fajny gadżet.
 22. A to zależy gdzie kupujesz mięso, ja tam na szynkę nie narzekam, chodź ostatnio rzadko ją jem, wole raczej ser, pasztecik, jakieś pasty, drzem choćby. No chyba że świeże bułki są, wtedy z pomidorkiem i szyneczką czemu nie. Na pocieszenie dodam, że na szybkach są zwykle śladowe ilości rysek, których nawet nie widać...
×
×
 • Create New...