Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

który tłumik do g36c


Recommended Posts

Może napisz po co ten tłumik ? Do lansu, do schowania przedłożenia lufy czy dla wyciszenia ? Jeśli to ostatnie to moze coś z silesia factory. Jesli pierwsze dwa to właściwie jakie to ma znaczenie ? Nie wiem tylko po co brać gietę c a potem przedłużać to o 20cm tracąc cała kompaktowośc ? Mozę jakiś tłumik 8-15 cm długości max ?

Edited by 99TOMCAT
Link to post
Share on other sites

Z tych dwóch to ten pierwszy. Mimo to uważam że źle robisz skoro już zmieniasz lufę to na bardzo dobrą np. KM i wtedy lufa 30 cm daje lepsze osiągi niż 50 np Madbulla (u mnie tak było). Mówisz że nie chcesz grzebać w gunie ale wymiana lufy na krótszą czy dłuższa i tak wymaga ingerencji xD samo sie nie zrobi :]

 

A do giety najlepsze są tłumiki typu QD pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

A czy Ty w ogóle wiesz, że chcąc jak to ty nazwałeś, dla ,,lekkiego" zwiekszenia celności musisz kupić także lufę precyzyjną???? Sorki za topa ale z tego co pisałeś wywnioskowałem że nie wiesz w ogóle o co kaman...

 

P.S.: Wątpię także w to że są "lepsze i gorsze" tłumiki. Różnią się tylko ilością komór wyciszających. Lepsze mogą być gdy odwzorowujesz, wtedy możesz sobie nabyć tłumik z oznaczeniami:)

Edited by rumak
Link to post
Share on other sites

Hmmm...Wątpie czy jakość wytłumienia tłumików ma jakiekolwiek znaczenie w AS??? a także w to, że usłyszałbyś różnice miiędzy tłumikami z różnym wytłumieniem :-P Oczywiście dluższed tłumiki lepiej tłumią i o tym można się przekonać...

Edited by rumak
Link to post
Share on other sites

Dragunow daj mi numer do swojego dilera :-P :-P Za bardzo marzysz o ostrych odpowiednikach naszym maleństw 8-) Po pierwsze różnicy w dzwięku nie będzie żadnej bo jaki ma być skoro dżwięku GB to nie tłumi???A po za tym w AS tłumik przedewszystkim, choć nie zawsze, słuzy do ukrycia dłuzszej precki...Poozrooo

Link to post
Share on other sites

z doswiadczenia wiem ze wystarczy srednica 40mm i dlugosc 20 cm, to chyba optymalna dlugosc do tlumika.

 

Mozna takze nabyc tlumik o srednicy 50mm - jest wtedy minimalna roznica, ale przy odleglosci 15-20 nie ma najmniejszej roznicy.

 

Jesli komus zalezy na wyciszeniu repliki, proponuje zestaw:

tlumik + cicha glowica tloka + gesta gabka (lub wygluszenie samochodowe) na body i na to ghille - sprawdzone w boju i dziala :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...