Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SuperVision Night Vision


Recommended Posts

W tym teście praktycznie wszystkie różnice wynikają ze zbliżenia. PVS-14 to gogle do noszenia na hełmie i dlatego mają zbliżenie x1. Można do niego założyć przystawkę chyba x3. Nie pokazali porównania PVS vs SuperVision ustawiony na x1, więc nie wiadomo jak na prawdę ma sie sprawa z jakością "widzenia nocnego".

 

W instrukcji jest napisane,że zoom jest nie optyczny a cyfrowy (jak w aparacie cyfrowym), więc jego jakość będzie raczej słaba.

Link to post
Share on other sites

Ta zabawka różni się zasadą działania od zwykłego noktowizora. Tam nie ma lampy wzmacniającej obraz tylko przetwornik CCD jak w kamerach przemysłowych. Tyle że cholernie czuły.

Też nie wydaje mi się, żeby to było takie mega wypasione, dlatego pytma może ktoś to widział na własne oczy.

Link to post
Share on other sites

Niestety, to trzeba by było raczej pytać na zagranicznych forach. Póki, Polska to trzeci (albo i czwart :) ) świat jeśli chodzi o noktowizory. Zwykłych zjadaczy chleba nie stać na taki sprzęt, do polowań są zabronione... Tak więc zostają zachodnie fora (mi się nie chce szukać info, i tak się uparłem na PVSa7 IIIgen i nic tego nie zmieni :) ).

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...