Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

FN SCAR Heavy Gen. III [VFC]


Recommended Posts

  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ok 1700zł za stoka, imo warto, jakość wykonania jest po prostu rewelacyjna, możliwość złożenia kolby i brak przy tej okazji kabli biegnących z gb do batki w kolbie to też duży plus, piękny górny korpus cnc oraz bardzo wytrzymały korpus dolny z tworzywa, nic po taniości wszystko na wysokim poziomie.

Co do osiągów w stoku to się nie wypowiem, sam zakupiłem od razu z tuningiem do 400fps na casg.pl - lufa stokowa ( rzekomo 6.04! więc precyzyjna choć nie mierzyłem) i stokowa gumka dają radę, pięknie sieje :). GB bez zmian pozostawiony w stockowym stanie powinien wytrzymać naprawdę długo.

 

Gdyby nie ciągnęło mnie snajperstwo zostałbym przy scarze z vfc, miałem mase chinoli i emke g&p i scar bije wszystko. Teraz szukam kogoś do wymiany na l96 wella po tuningu...

 

 

pozdro!

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Taki zasięg - jak wynika z ilości FPS.

Dla jednego zasięg to dystans na którym trafia pierwszą kulką puszczoną singlem w kartkę A4. Dla drugiego to maksymalny dystans na który lecą kulki - szczególnie w trybie full auto przy celowaniu "po lufie".

Kulki też mają znaczenie. Jeden w stocku trzyma 0.20g, inny 0.28g.

 

Pytanie bez sensu, lecz postaram się odpowiedzieć ;-)

 

Starsze modele SCAR-H około 35-45 metrów.

Nowsze modele SCAR-H około 40-50 metrów.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Witam

Odgrzeję trochę temat ponieważ , zastanawiam się czy za kwotę 3500 zł warto kupic wersję casg scara od vfc , chciałbym się także dowiedzieć jaki ma skuteczny zasięg czyli z jakiej odległości trafia w sylwetkę czlowieka , a także jak z wytrzymałośćią gb po tuningu ,oraz czy nada się do taktyki zielonej ? Czy może jednak kupić CTW Celcius Training Weapon ?

 

scar

 

 

 

Pozdrawiam,

Damian

Edited by Damianus1993
Link to post
Share on other sites

Zastanów się czy naprawdę potrzebujesz wszystkich dodatków i czy nie będzie ci przeszkadzać waga koło 7-8 kilo. GB spokojnie daje radę na M120 (jakieś 8k-10k przemielone), sądzę że i M130 pociągnie (w obu przypadkach przydałoby się wymienić głowice tłoka i prowadnice sprężyny).

Link to post
Share on other sites

Hm, gdybym miał robić zakupy to bym coś takiego złożył:

SCAR VFC III gen. - 1760

Lufa Promyka - 260

Borek Guarder - 199

M120 Guarder* - 55

Prowadnica sprężyny Guarder - 55

Gumka Systema - 32

Łożyska 7mm - 55-100

Serwis & Mosfet z kablami - 170

Chwyt - 49

Eotech 552 - 200

Li-po 7,4V** - 100

Accucell 6 - 100

Razem: 3080

Przy odpowiednim złożeniu (polecam AnR'a) taki zestawik powinien służyć ci naprawdę długo i bezproblemowo.

 

Uwagi:

*Czemu M120, a nie więcej? Ta sprężyna jest wystarczająca do lasu i mogę zagwarantować, że zarówno tłok jak i szkielet wytrzymaja ;)

**2200mAh 7,4V 30C daje dość dobrego rofa, ponadto po wywaleniu bezpiecznika batka mieści się w kolbie. Jak chcesz możesz wziąć 11,1V ale na 100% będzie potrzebne wyprowadzenie kabli na zewnątrz.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...