Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Phoesis

Użytkownik
 • Content Count

  346
 • Joined

 • Last visited

 1. Części można kupić bezpośrednio u VFC, trzeba tylko napisać do nich maila z listą potrzebnych rzeczy. Płatność przez PayPala.
 2. Można zamówić bezpośrednio od KJW. Cennik jest gdzieś na stronie, wysyłka to koszt około 3 dolarów.
 3. Po co? Połączenie komora + dysza KWA daje świetną szczelność i wymiana na inne jest wyrzuceniem pieniędzy w błoto.
 4. Stockowa replika działa całkiem dobrze, niestety po modyfikacjach wszystko zaczyna się sypać. Wymiana lufy na promyka i gumki na Systeme skończyła się niesamowitymi cyrkami, zacytuję AnRa: "Zdziwiło mnie to, bo coś takiego widzę pierwszy raz. Replika ma na chrono 445-450 fps a wali... Źle." Dopiero zmiana komory pomogła. Szkielet jest tragicznie podparty przez co poszedł po 3-4 paczkach kulek na SP120 z borkiem Guardera, drugi JG pękł po podobnym przebiegu. Replika jest cudownie wykonana, ale nie kupiłbym jej drugi raz.
 5. Jeśli nie chcesz go powiesić na ścianie, to nie kupuj. Więcej z nim problemów niż pożytku.
 6. Ostatnio zakupiłem 1911 MEU KJW w wersji na CO2 i niestety z nieznanych mi przyczyn nie działa bolt catch. Ożywa dopiero gdy w kapsule jest końcówka gazu, tj. jakieś 5-6 ostatnich strzałów. Miał ktoś może podobny problem?
 7. Phoesis

  KWA RM4 ERG

  Czekałem na ERG i na ASARa. Skończyło się na kupnie eMki KWA.
 8. Phoesis

  SPECOPS

  Zdjęcia konkursowej KBS-1: goo.gl/vSCwF
 9. Phoesis

  SPECOPS

  W najbliższej przyszłości postaram się wrzucić co nieco odnośnie wygranej kurtki :)
 10. Dump csm - bardzo porównywalny kolor. Canteen kontrakt - średnio, bliżej mu do CB Flyye, Pantac jest odrobinkę bardziej rudy. Eagle khaki - podobnie. Ogólnie nie ma się czym przejmować, bo pomimo różnic odcieni wszystko wygląda dość spójnie.
 11. Tylko po co rozbierać komorę bez sprawdzenia czy to ma jakkolwiek sens. Nie zapominaj, że mechanizm regulacyjny jest dość delikatny i można go łatwo uszkodzić.
 12. Wyjmij z korpusu komorę z lufą i zobacz jak mocno wystaje garbek gumki przy wyłączonym hu. Jeśli mocno to winnym będzie dystanser, jeśli nie to wrzuć parę kulek i zobacz czy się nigdzie nie blokują w lufie.
 13. Intek nie ma 2, a około 1.25W po rozblokowaniu. Jesteś pewny, że ustawiasz opcję HI przy wybieraniu kanału? Zobacz co jest włączone,, bo przy slabszych bateriach lub przy używaniu akumulatorów potrafi się samoczynnie przestawić na LOW (0.5W).
 14. A przypadkiem to nie jest wina tego, że kulki w pełnym magazynku lekko podnoszą komorę do góry?
×
×
 • Create New...