Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 604
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

na stockowej komorze można przeżyć, nie jest może superwygodna (mówię o regulacji hop up), ale zadziwiająco szczelna. Ja bym najpierw wymienił lufę na promyka, względnie DF 6,02. Spust powinien wytrzymać, tam jest sprężyna M160, czyli z tego co pamiętam trochę mocniejsza niż 300% CA. tylko trzeba o niego zadbać, często smarować (było wcześniej).

Możesz kupić i zobaczyć jak strzela - lufy MB są różne - niektóre są bardzo celne, z niektórych kulka wylatuje jak chce. Przestrzelasz - będziesz wiedział.

 

PS:

za cenę spustu będziesz miał i komorę i lufę promyka, a podejrzewam, że spust nie będzie potrzebny "od zaraz".

 

PS2:

Jak chcesz kupić ten zestaw od ręki, skoro jest niedostępny...?

Edited by hilaran
Link to post
Share on other sites

No to chyba najgorsza opcja... Popieram panów wyżej, nagwintować na większą, inne sposoby nie będą zbyt trwałe

 

P.s. Też macie takie numery z magazynkami ? mój ma 2 tygodnie i już popękał na górze, i podaje po 2 kulki... może dorobię tą cześć z aluminium ?

Link to post
Share on other sites

Najlepiej rozwiercić i wkleić gotowe nakrętki.

No jak chcesz. Moim zdaniem, więcej wytrzyma stalowy gwint, niż aluminium :lol:

Ja chyba też się z Tobą nie zgodzę.

 

Gwint stalowy jest mocniejszy ale klej który będzie łączył stal ze znalem to już nie będzie taki wytrzymały :???:

 

Ja w moim APSie (w M24 zresztą też) rozwiercałem i gwintowałem o jeden rozmiar większe i już mi się później nic nie działo złego!

Link to post
Share on other sites

Ja chyba też się z Tobą nie zgodzę.

 

Gwint stalowy jest mocniejszy ale klej który będzie łączył stal ze znalem to już nie będzie taki wytrzymały :???:

 

 

Nie mówię o kleju w sztyfcie :P Widziałem już taki patent i działało, a przegwintowanie na większe śruby właśnie zawiodło. Jak zrobisz dobrze, to będzie działać.

Edited by Pablo140
Link to post
Share on other sites

nie wiem jaka jest tam grubość ścianki ale można nawiercić nie do końca i tam wkleić nakrętkę dość płaską. Będzie się opierało o oryginalny metal a nie na samym kleju.

 

Nawiercić Tak:

 

XXXXXXXX..................XXXXXXXXX

XXXXXXXX..................XXXXXXXXX

XXXXXXXXXX..........XXXXXXXXXXX

XXXXXXXXXX..........XXXXXXXXXXX

Edited by VIPER-RT10
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...