Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam. Mam problem z około 1 rocznym Augiem. Polega to na tym ze na semi aug nie wystrzeliwuje kulek. Gdy opuszcze lufe kulka wylatuje z lufy i na tym sie konczy. Auto dziala i Aug strzela normalnie. Z tym ze ostatnia kulka po opuszczeniu lufy wylatuje ;/ Czy to cos z magazynkiem? Kulki? poniewaz strzelalem kulkami ktore znalazlem w pokoju i nie wiem skad one są ;) Cos z samą bronią?

 

Prosze o pomoc. Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Wiesz, jeśli używasz powtórnie kulki i to jeszcze w TM to dla mnie tego się inaczej nie da nazwać jak czystą głupotą.

 

Wymień postrzępioną gumkę HU na nową i kup sobie nowe, dobre kulki, nawet jeśli to nie wina gumki (a jestem tego pewny na 90%) to na pewno i tak jest już w takim stanie że nadaje się do wymiany.

Link to post
Share on other sites
poniewaz strzelalem kulkami ktore znalazlem w pokoju i nie wiem skad one są

 

To zdanie z mojego punktu widzenia odczytuję jako "leżały jakieś na podłodze to nimi strzelałem", odczytałem to tak dlatego, że u mnie tez często poniewierają się różne kulki po podłodze, wystrzelone, rozsypane, a przede wszystkim brudne (u mnie lądują w oddzielnym woreczku do wykorzystania w minach).

 

Czy gumka jest dobra ciężko sprawdzić "na oko", widziałem już gumki w których pomimo że wyglądały tak samo jedna robiła cuda.

 

Według mnie są 2 możliwości, albo jest coś z dyszą, która za głęboko wciska kulkę, ale to raczej nie możliwe, albo coś z gumką że nie zatrzymuje kulki.

 

Zrób prosty eksperyment, zdemontuj lufę i wrzuć od strony dyszy kulkę, jeśli HU nie jest na zero to kulka nie ma praw wypaść z drugiej strony, powinna zatrzymać się na gumce.

 

Hmm tak jeszcze teraz na to wpadłem, masz wsadzony dystanser ?

Link to post
Share on other sites

Jeśli lufa jest za mocno wciśnięta w gumkę, to znika taki kołnierzyk, który zatrzymuje kulkę, a wtedy kukla przestaje się w niej zatrzymywać. Wyjmij lufę z gumki i nałóż ją jeszcze raz, do oporu ale nie na siłę. Edit: jeśli replika choć trochę podkręca kulki przy włączonym hop-upie, to dystanser na pewno siedzi.

Edited by Wombat
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...