Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

bioX

Użytkownik
 • Content Count

  65
 • Joined

 • Last visited

 1. Nie ma problemu, przynajmniej z noveske.
 2. To już chyba wolę kupić elkę ICSa wsadzić m130 plus tłok shs do tego lipo 11.1V i nie bać się o szkielet.
 3. Nie ma się co spierać. Butleka napisz proszę czy GB wytrzymał m150 w praktyce i ile strzałów. Ja chciałbym długiego i bezproblemowego użytkowania na m110/120 nic więcej.
 4. Z tym GB to nie lekka przesada? Przyznam że nie widziałem w realu ale trrudno uwierzyć by V2 tyle wytrzymał. Pomijając KWA.
 5. Wykonanie z zewnątrz piękne ale niestety w środku troche lipa. GB niestety nie należy do szczególnie pancernych i m120 na przyzwoitym rofie to dla niego max a jak pęknie to sprowadzenie części graniczy z cudem.
 6. Ponawiam pytanie. Wie ktoś może czy w najbliższym czasie będzie jakaś dostawa w polskich sklepach?
 7. Ale pojawi się seria KWA USA tylko nie wiadomo kiedy i w którym polskim sklepie.
 8. Wiadomo coś o dostawach replik KWA z metalowym body w polskich sklepach ?
 9. W recenzji piszą tłok standardowy więc standardowy V.7? Standardowo 14 zębów. Zębatki wyglądaja na zwykłe v2/v3.
 10. Zrobi ktoś wreszcie test skupienie/zasieg? Jak replika wypada w porównaniu z Tanaką? Opłaca się wydać kilka stów więcej na m700 AICS?
 11. Niestety pomyliłem się co do metalowej szczęki. Ze specshopu przyszła z tłokiem z pierwszym zębem metalowym. Do repliki jest dodany hicap. Imo ciekawa alternatywa dla emki icsa. Zobaczymy tylko jak z wytrzymaloscią czesci.
 12. Narazie mogę coś powiedzieć tylko o wnętrzu. Mosiężna lufa Zwykła dysza Stalowe zębatki Tłok z metalową szczęką Alu głowica tłoka Metalowa prowadnica W tym tyg będę miał to w łapach więc coś skrobnę.
 13. bioX

  F2000 [G&G]

  Dzięki kgbktn za odpowiedz. A może mógłby ktoś napisać jak się ma sprawa z GB? Jego wytrzymałością i kompatybilnością części. Zdjęcia mile widziane.
×
×
 • Create New...