Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

puszki na baterie


Recommended Posts

mam pytania :

czym sie roznia puszki poszczegolnych producentow ? [ chodzi mi o te dodawane w m4kach z risem; jak i te ktore mozna dokupic oddzielnie ] do ktorych mozna zamontowac celowniki laserowe[ poza ics] ?? i ostatnie pytanie czy ktos moze mi opisac jakos dokladniej puszke dodawana do m4ki CA ??

 

z gory dziekuje za pomoc

 

wiem ze temat moze byc banalny ale nie znalazlem odpowiedzi na te pytania

Link to post
Share on other sites

w CA tez jest duze bydle - wchodzi tam bateria np. 10,8V 1700mAh - ale jest marnie wykonana - w 2 egz. ktore ostatnio 'macalem' pourywaly sie mocowania - poza tym jest duuuzzzoo wieksza od oryginalu, przez co bron robi sie odrobine draczna

 

w TM mozna wsadzic baterie 1100 tylko trzeba zrobic baterie na zamowienie - koszt ok.1200zl - jej zaleta jest wymiar zblizony do oryginalu

Link to post
Share on other sites

Oryginalna CA sprzedawana z RIS-em to nieporozumienie. Ma zachwiane proporcje (jest długa i wąska) - nijak nie przypomnia AN/PEQ-2. Moja od wyjęcią RIS-a w pudełka leży sobie gdzieś w szafie. Ta z ICS-a dostępna na Military jest OK!. Noszę w niej 12V 1700mAh i laser. Wszystko się mieści i działa.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

ja troche ozywie ten temat, zeby dowiedziec sie gdzie w m15a4 ris chowacie baterie(oprocz atrapy lasera), bo widzialem na wielu zdjeciach m15a4 ris bez tej atrapy lasera i sie zastanawialem gdzie jest akumulator :?:

 

i jeszcze jedno :wink: -czy ta rozladowywarka za 39zl ze strony http://www.firearms.pl/Default.aspx?Produc...roductType_ID=4 jest ta sama rozladowywarka co ta: http://www.machinegun.pl/sklep/product_inf...products_id=220 :?:

Link to post
Share on other sites

Mozna chowac w pokrowcach, ktore nastepnie montuje sie na chwycie, kolbie badz jesli mala bateria to i nawet na raczce RIS. Oczywiscie za $$$ mozesz kupic specialne RISy z miejscem na baterie bazd kolby (teleskopowe rowniez z odpowiednia przestrzenia w srodku). Jednak te ostatnie to ju zwydatki 3-cyfrowe jesli chodzi o $$(dolce oczywiscie:) wiec nie sa zbyt popularne (przynajmniej w Polsce).

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...
  • 1 year later...

Witam.

Wiem, że mocno odświeżam temat, ale potrzebuje informacji na temat puszki na baterie produkcji VFC. Otóż mam baterię G&P 9,6V 1100mAh typ mini i jestem pewien, że sama batka wejdzie, natomiast nie jestem pewien, czy kabla wystarczy, żeby swobodnie wchodził do RISa w M4. Kabel od baterii do wtyku ma ok 48 mm. Ma ktoś może tą puszkę i może zmierzyć, czy taki kabel wystarczy na tyle, żeby wtyczka weszła w całości do RISa? Byłbym mocno wdzięczny.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...