Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

hehe foka dolicz czesci zapasowe + high flow valvy (zeby wogole jakos strzelal) , przynajmniej to wynika z licznych i czesto powtarzanych opinii o socomie z KSC, na airsoftplayers.com i arniesairsoft.co.uk z tego co wyczytalem to z tych uzytkownikow ktorzy wytrwali , to posiadali po kilka socomow (poprzednie zamienily sie w czesci zamienne) , a szczsliwca ktory z powodzeniem usunal wszelkie "bugi" znalazlem tylko jednego - na pistolet (sam) z tego co pisal wydal "raptem" 400$ :)

Link to post
Share on other sites

Jestem bardzo szcześliwym posiadaczem tego pistoletu, niestety ta wersja nie ma metalowej szyny. Można ją dokupić za skromne 160$. Do tego dysza high-flow i mocniejsze spreżyny do środka co da razem,

około 400$ za sam pistolet z metalową szyną :cry: . Mimo wszystko jest to jeden z najlepiej sytrzelających pistoletów z jakimi miałem do czynienia, a strzelałem z colta 1911 wa, berety centurion wa, glocka 18 ksc, tactical mastera.

Link to post
Share on other sites

no i widzisz, gdybys uzyl zwrotu "metal slide" to bym sie nie czepial, bo byloby poprawne. ale w jezyku polskim jest to zamek i kazde inne okreslenie jest po prostu niepoprawne i bede sie tego czepial.

 

To gorzej niz gdybys na lufe powiedzial rureczka.... ;)

 

jedyna szyna jaka jest w USP to szyna do montowania LAMa i zdecydowanie nie jest ona metalowa, nawet w oryginale :)

Link to post
Share on other sites

Foka ale ja i Seba to nie ta sama osoba :lol:

a co do poprawności nazywania również jestem ortodoksem ale Seba to mój kumpel (team mode on)

spodziewałem się poza tym z Twojej strony wykładu lingwistycznego z licznymi przykładami....;) ehhh nic w tej Polsce nie ma pewnego....

Link to post
Share on other sites
Foka ale ja i Seba to nie ta sama osoba  :lol:

no tak... faktycznie... najlepszy dowod ze nie zwracam uwagi KTO pisze ale CO :)

 

spodziewałem się poza tym z Twojej strony wykładu  lingwistycznego z licznymi przykładami....;) ehhh nic w tej Polsce nie ma pewnego....

lubie zaskakiwac ;)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Ja mam takie pytanko - co myslicie o SOCOMie ale z TM? Ten co jest dostepny w firearms za 800 zl (600 w promocji teraz) - posiada tlumik i atrape LAM'y ;> Mial ktos cos z nia? Mysle czy wykonanie/osiagi sa lepsze/gorsze od beretty 92f tez z TM.

 

A co do wykladow. Mam pytanko - jak sie nazywa ten element "chroniacy" spust? (taki luk przechodzacy od rekojesci do loza(?) broni) Pamietalem i za cholere nie moge sobie przypomniec.

Link to post
Share on other sites
z tego co slyszalem to strzela lepiej niz blowbackowe gaziaki

w wiekszosci przypadkow tego samego producenta tak jest. na BB idzie duzo gazu

 

natomiast ma marne wykonanie

zgadza sie

 

a LAM to sie nadaje do wyrzucenia ew. mozna postawic jako cel w qtry sie strzela :P

zgadza sie

Link to post
Share on other sites

Hmm to istnieje jakis calkiem calkiem SOCOM, niekoniecznie z dodatkami jakimis za cene do 600 zl? poza tym z TM :/ Taka ciekawa bron i tak malo replik. Chyba ze sie myle. Szperalem na roznych stronkach i malo tego jakos. Btw thx za info ;>

Link to post
Share on other sites

W polsce, ten socom z bajerkami, nie jest taki straszny cenowo (600zl) jesli chodzi o to ze ma tlumik no i atrape LAM'u. Chodzi raczej o to ze ten pistolet, jak twierdzi Foka niebardzo jest na poziomie. Co dziwne bo to TM jest. Inne firmy raczej na polskim rynku nie sprowadzaja socoma z BB i wogole takiego calkiem calkiem ;>, nie?

 

Edit: Wlasnie zaueazylem ze firearms twierdzi, ze ten socom mam 320 fps. I twierdzi ze beretta tez z TM ma 280. Widac roznice miedzy BlowBackiem i bez niego?

I tak co jak co duzy, brzydki socom z tlumikiem, z odbijajacym zamkiem i laserkiem (przerobiana atrapa badz kupiony LAM zza granicy) to niepowtarzalna dawka klimatu...

Link to post
Share on other sites

Mam SOCOMA KSC i jest rzeczywiście świetnie wykonany. Poza tym to straszny kawał grzmota, a z tłumikiem KSC (tylko taki ponoc pasuje) ma chyba z pół metra długości. Jak dojdzie do niego LAM, to to bedzie wieksze od MP5! Co do jakości wykonania napisałem,ale jest jedna rzecz, która mnie tochę ni pasuje. Blow-back. Jest on faktycznie mocny (Hard-Kick) ale niestety jakis taki "gumowy", brakuje mu tego rasowego dźwieku. Może jak zmienię zamek na metalowy, to powinno być lepiej. A propos, KSC na pudełku pokazuje full dodatków, a z tego co wiem mozna tylko dostać tłumik i ewentualnie metalowy zamek. Jest tam świetny dwuczęściowy LAM, ale gdzie go szukać...?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...