Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Foka! Ten to moja ostatnia deska ratunku, jak tam piszą nie musisz wydawać 3000 dolca na Wilcoxa. Ten "z pudełka" jest dzielony: jak chcesz sama latarkę to masz samą, chcesz z laserem to też masz, chcesz sam lase-voile. W KSC nazywają to chyba też Wilcox i w wersji full kosztuje 130 000 jenów, ale są też inne ceny, tylko ja za cholere nie potrafie zrozumiec tych ich krzaczorów.

Halik! SOCOM został sprowadzony przez TOMMYGUNA, cena około 800 pln bez tłumika, za tłumik nie pamiętam ile, było to dość dawno.

Link to post
Share on other sites

Ja raczej myslalem nad kosztami. Gdybym sam z takiego redwolfa sprowadzal to zaplacil bym clo i vat i wogole. +50% ceny pistoletu pewnie. GDzie ten socom kosztuje kolo 200 dolcow, 760 zl kolo to z podatkami ponad 1000 pewnie. A gdyby mi sklep jakis sprowadzal to niema pojecia jakby to bylo :P No zobaczy sie. Fajny pistol a w polsce niema :/

Link to post
Share on other sites

No wlasnie marze musza miec :/ Ale jesli by mieli jakis program partnerski kupili by zza granicy taniej niz na stronie itd. No ale jak to sie stalo ze Strap kupil za 800 :/ bron jest warta brutto za granica 760 zl :/ A pozatym nie wieze, zeby gaziak kosztowal ponad 1000 :P Chyba, ze strap bral wersje light - lekki zamek, 20 dolcow taniej...

 

Ahh socom... milosc moja :> Tylko dylemat czy socoma czy kawalek dalej elektryka ^^

Link to post
Share on other sites

Halik.

ja powiedzialem, ze okolo 800 zl. teraz naprawde nie pamietam, to bylo ponad pol roku temu, poza tym bralem wtedy tyle sprzetu, a nie mam juz rachunkow. Najlepiej spytaj sie w TMG i nie bedziesz musial zgadywac..

Nie jestem az tak zazdrosny, wiec jak sie spotkamy to dam ci sie poprzytulac...

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...