Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Colt M4A1 Full Metal [AGM031]


Recommended Posts

http://www.zbrojownia.com.pl/=> Karabiny szturmowe => AEG => Colt M4A1 Full Metal [AGM031]

Planuje ją kupić jak tylko będę miał kasę i stąd moje pytanie co o niej sądzicie? Czy ma wystarczająca moc jak dla bardziej zaawansowanego niż początkujący zawodnika?

Zależy mi na poważnych opiniach bo już raz sparzyłem się kupując nie sprawdzoną, byle jaką broń.

Edited by Jabol
Link to post
Share on other sites

Ja też bym, się chciał coś o tym dowiedzieć jeżeli ktoś to ma...

Tylko czegoś nie rozumiem:

sprężyna M130 i Zmierzona prędkość wylotowa: 420+ Fps...?

tyle to spokojnie się wyciąga na M120, nawet w chińczyku....

http://gunfire.pl/product-yid-1152191761-M16A3-AGM.html

tutaj jest 450fps....:P Czyli co tutaj jest grane...:P W innych sklepach chyba nie ma.... :???:

Edited by TomcioASG_JRG
Link to post
Share on other sites

Cała konstrukcja jest stabilna- lufa siedzi sztywno i się nie chybocze. Na rączce transportowej są widoczne nadlewki- ale na szczęście na dolnej części rączki.

Używałem tego z pakietem Li-Po 11,1V. Trzeba będzie wyciąć przegrody, aby pakiet mieścił się w chwycie przednim. Na tym pakiecie szybkostrzelność jest bardzo przyjemna. Lufa- albo jakaś pół-precyzyjna albo mi się taka trafiła, ale skupienia ma naprawdę przyzwoite, porównywalne z stokiem ICSa czy TM. Używałem kulek 0.20, 0.23 i 0.25. Tylko te ostatnie się nadają- na pozostałych HopUp praktycznie nie reaguje na regulację i przez to mają znacznie gorszy zasięg od 0.25. Przy następny zamówieniu wezmę 0.28 może będą lepiej się sprawdzały.

HopUp plastikowy, dwuczęściowy- jednak mimo to naprawdę ładnie podkręca, jednak dopiero na końcowych ustawieniach. Gumka jest dosyć miękka, ale raczej do wymiany na Systemę. Silnik ma bardzo mocne magnesy- do chwytu pistoletowego przyczepiają się metalowe przedmioty, jednak moc magnesów odrobinę ustępuje tym z JG.

Babolem jest, że przedni montaż chwytu przedniego (przy muszce) jest plastikowy.

Magazynek podaje kulki bez problemów.

Kultura pracy GB jest dobra- nic nie rzęzi, trzeszczy czy warczy. Za jakiś czas zajrzę do środka to zobaczymy co tam siedzi.

Gwint na końcu lufy to standardowy 14mm lewy- tłumiki dźwięku wchodzą bez problemu.

Oznaczenia- masakryczne AGM na body i na lufie 6mm i skok gwintu 1/7- oba malowane.

Z mankamentów- zacinka selektora ognia. Po przełączeniu z auto na semi nie chciał strzelać. Trzeba było jeszcze raz na auto, strzelić i dopiero na semi.

Waga- przyjemnie ciężki. Nawet z tłumikiem i baterią z przodu nie ciąży na przód.

Kolba jest bodajże 4 czy 5 pozycyjna.

Tyle po pierwszej grze z nim. Jak będę miał czas, to postaram się wrzucić zdjęcia.

 

Z informacji o wnętrzu- w środku cylinder Typ 2.

 

Aha- dołączone zawieszenie to można od ręki wywalić, albo osobiści złamać zaczepy zamiast czekać aż same to zrobią.

 

To nie jest miejsce na teorie o skupieniu - J.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

czyli z tego wynika ze zły jest HU? :-F

Beznadziejny. Miałem z starej repliki preckę Systemy z gumką też Systemy więc chciałem ją włożyć do środka. Niestety- włożyć można tylko preckę, bo gumka już nie wchodzi. Po wymianie precki z firmową gumką i dystanserem nie uzyskałem oczekiwanej celności. Ogólnie komora do wymiany- czeka na półce uszczelniona Elementa- jak będę miał czas to zamienię.

Silnik- ten sam co w JG i A&K (P&J).

Link to post
Share on other sites
  • 3 years later...
  • 2 weeks later...

Jestem posiadaczem AGM 031 i jestem z niej bardzo zadowolony.

Zasięg jest w maksymalnych granicach 60m, skupienie dobra jak na stock.

Ja w swojej miałem stokową komorę hop-upa aluminiową jednoczesćiową.

Co do mocy to jest między 410-440.

 

ps. Trzeba mocniejszą batkę minimum 9,6

Edited by gzelek19
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...