Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mrBazyl

Użytkownik
 • Content Count

  105
 • Joined

 • Last visited

 1. Zobacz okulary BOLLE Overlight Large - Clear- są one przystosowane do pracy z okularami korekcyjnymi i posiadają stosowną klasę wytrzymałości. Opcja gogle plus okulary korekcyjne wiąże się ze zwiększonym parowaniem szkieł.
 2. Pomyśl czy zamiast wersji krótkiej strzelby nie wziąć długiej- w lesie sprawdza się dużo lepiej. Inna kwestia- jeśli bierzesz pistolet, to osobiście zamiast strzelby wziął bym do niego drugi magazynek. Zarówno pistolet jak i strzelba mają podobne parametry, ale pistolet ma dużo większą szybkostrzelność i "nie gubisz" celu podczas przeładowywania jak ma to miejsce w przypadku strzelby. Kulki definitywnie 0,25- będą znacznie lepiej latały i trafienia lepiej z nich czuć.
 3. No i wiadomo czemu pękł GB. Do głowicy tłoka aluminiowej i m140 trzeba trochę rzeczy wymienić, żeby całość chodziła bezawaryjnie.
 4. Tylko u nas nie ma prawa precedensu, więc wcale sklep nie musi zwrócić również opłaty za przesyłkę (ze sklepu do klienta) zwracanego towaru- gdyż nigdzie nie ma tego napisanego w ustawie. Wszystkiego zakupionego przez internet też nie można zwrócić- więc nie uogólniajcie.
 5. W tej małej paczce jest drugi, kieszonkowy minigun ? :biggrin:
 6. Proszę http://azteko.pl/advanced_search_result.php?search_in_description=0&keywords=Chwyt+przedni+RIS+z+uchwytem+magazynka&x=0&y=0
 7. Ponieważ wszyscy są mocni w gębie a nikt nic nie robi, pozwoliłem sobie napisać maila do IAI (na ich systemie stoi ten "sklep"). Poniżej odpowiedź: "Witam, Dziękuję za kontakt. Każde zgłoszenie nieprawidłowości ze strony klientów naszych klientów jest przez nas badane zanim podejmiemy jakieś działania. Z pewnością w najbliższych dniach postaram się osobiście skontaktować z właścicielem tego sklepu i ustalić jego wersję. Jeżeli właściciel tego sklepu łamie prawo, to zgodnie z Regulaminem usługi IAI-Shop.com zostanie od od tej usługi odcięty. pozdrawiam -- Paweł Fornalski
 8. Jest takie coś http://azteko.pl/dystanser-kolby-montaz-zawieszenia-knights-p-263.html . Możesz przyciąć montaż zawieszenia do M4 do tego kształtu.
 9. Jaki przebieg zaliczyła (na jakiej baterii)? Chronowałeś ją kiedyś? Jeżeli jej nie rozbierałeś- to jak wygląda na zewnątrz- nic nie luzuje się itp? Miałeś może możliwość porównać do firmowego G&P?
 10. mrBazyl

  SALON ASG

  Nie tylko salonu- od dawna tam nikt nic nie dodał.
 11. Tak. Kto robił przegląd? Jak z częściami wewnętrznymi- jest to poziom G&P czy czy coś zmienili? Masz może jakieś fotki bebechów, bo z chęcią bym zobaczył.
 12. Ponawiam pytanie Redwolf Custom M4 Crane Stock (Full Metal). Miał to ktoś, ew. jakieś opinie. Komuś padła, ale to raptem jeden przypadek więc nie można sobie opinii wyrobić.
 13. Pytanie za 10 punktów- czy lufa zewnętrzna i wewnętrzna powinny się "gibać", zwłaszcza przy odciągniętym zamku. Nie jest to dużo, ale widać że się rusza.
 14. Jak wam się spisują repliki- warto kupować? Jak z celnością i pracą HU?
 15. Gumka to już sprawa indywidualna. Ogólnie to Systema, Guarder lub G&G- najbardziej polecane gumki. Wymiana na nową znacznie poprawi skupienie- wiadomo na pękniętej gumie daleko się nie zajedzie. Jak będziesz zamawiał gumkę i będą mieli dystansery H Elementa (markowe po 40 zł to przepłacanie) to można nabyć.
×
×
 • Create New...