Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MARPAT MCCUU woodland


Recommended Posts

Witam

 

mam pewien problem natury mentalnej dotyczacy tego munduru.

Mianowicie w moich strzelankach ASG chciałbym ubierac sie a'la MARINES Force Recon

i w związku z tym mam problem z doborem munduru. Chciałbym żeby był to MARPAT ale kontrakt czy kopia Helikona?? Musze powiedzieć, że cena kontraktu mnie bardzo odstrasza.

 

1.Czy kopie Helikona są dobre, pod względem jakości, wytrzymałości i funkcjonalności?

2.Czy kopie mają takie małe znaczki z orzełkiem, kotwicą i napisem USMC na materiale?

3.Czy alternatywa wobec marpatu (bo mowa o marpacie woodland) może być oliwkowy kombinezon nomexowy (moje strzelanki odbywać się będą na terenach lesistych i polnych)??

4.Jaki jest stosunek w nomexach jakość/ergonomia?

 

Z góry dziękuję za pomoc

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
3.Czy alternatywa wobec marpatu (bo mowa o marpacie woodland) może być oliwkowy kombinezon nomexowy (moje strzelanki odbywać się będą na terenach lesistych i polnych)??

 

Zabijesz szybko kombinezon.

 

4.Jaki jest stosunek w nomexach jakość/ergonomia?

 

Dobry, tylko że nie nadaje się do zielonej.

Link to post
Share on other sites

Na pewno jest bo sam o tym pisałem. Słuchaj powiem Ci tak, masz mózg i *uj to kombinuj. Ja za marpata mojego dałem 45 zł. Kontrakt, stan ideał/nowy. Mam za taką samą kasę deserta. Jak wiesz jak i co to kupisz za tak małą kasę kontrakty, że nie opłaca się kupować kopii -kopia komplet nie wiem 200 zł na pewno, kontrakt za 200 zł dostaniesz na pewno, a jak kombinujesz to za dużo mniej, to tak jak z tymi chińskimi bowmanami... Za 34$ niby są, a kupisz w Polsce sam headset za 30-40 zł.

Edited by Kosmo
Link to post
Share on other sites
Na pewno jest bo sam o tym pisałem. Słuchaj powiem Ci tak, masz mózg i *uj to kombinuj. Ja za marpata mojego dałem 45 zł. Kontrakt, stan ideał/nowy.

 

Ty kutafonie!;]

 

A ja założycielowi powiem tyle: Oczekuj wysokiej jakości i bądź gotów za nią płacić. Nawet jeśli nie posiadasz metaforycznych pleców.;p

Edited by Wacol
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...