Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pobieranie wielu kulek


Recommended Posts

Witam, zamówiłem ostatnio w jednym ze sklepów cm.032, postanowiłem zmienić gumkę na tą czarną systemy i lufę na src - razem z montażem w sklepie. No i mam taki problem, bo replika przyszła, części zamienione, niby strzela, ale np 3-5 kulkami. Nie wiem za bardzo czego to wina i czy wypada to reklamować, napisałem oczywiście też maila do sklepu. Może to wina zbyt dużej ilości smaru? Hop nie jest na zero, kulki leca w niebo praktycznie, ale nadal po 2-3. Zawsze chciałem mieć shotguna, no ale jednak nie w tej wersji :P

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Może być wina magazynka, lub złego ustawienia gumki (lub złej gumki). Spróbuj przestrzelać replikę na innym magazynku, jeśli masz taką możliwość. Jeśli nie - rozbierz replikę i sprawdź czy gumka jest dobrze nałożona. Jeśli jest dobrze, to może to oznaczać, że ta gumka nie pasuje do końca do tej komory. Włóż wtedy stockową (domyślam się, że replikę kupowałeś na taiwangun, a oni dodają do paczki zastąpione części) gumkę i sprawdź replikę.

 

Któraś z tych rzeczy powinna pomóc.

 

Pozdrawiam.

 

EDIT:

PS - CM.032 to replika II klasy, a nie tania replika. Tak więc na przyszłość - z pytaniami o nią, to do innego działu.

Edited by Bajeczny1990
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...