Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

p8 p12


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

No to letka bania, bo do wyboru masz albo rzadkie Tanio Koba, albo rzadkie i awaryjne KJW. KSC, mimo obietnic, swojego Tacticala jeszcze nie wydało. Tanaki nie znajdziesz, bo już dawno wycofano ją ze sprzedaży z powodu awaryjnych magazynków. Oprócz tego - jeszcze jest chiński AEP.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Nie bedę zakładał nowego tematu więc podczepię się tu.

 

Chce kupić P8 na green gaz. W polskim sklepie. To chyba niewykonalne!!!

 

Szukałem KJW bo innych chyba nie ma u nas.

W żadnym dużym sklepie typu gunfire, taiwan, capri nie mają tego na składzie. Znalazłem w kilku mniejszych ale są tylko na "obrazku" tzn jak chce wrzucić do koszyka to okazuje się że nie ma. Ostatecznie zostało mi max24 ale od dwóch dni nie odpowiedzieli na maila z pytaniem o dostępność.

Na allegro nie ma, była jedna aukcja w styczniu. Na ebay.de nie znalazłem ale może kiepsko szukam.

No i jak tu robić reko BW?

Link to post
Share on other sites

Dzięki, znam już tą ofertę. Wydaje się idealny poza tym ze jak wejdę z nim do budynku to mnie inni pozabijają kolbami swoich słabszych replik :-)

To ma być zapasowa broń a do tego słabsza od głównej żebym nie bał się że komuś coś zrobię bronią główną.

Będę wdzięczne za wszystkie linki do sklepów gdzie mają P8 na stanie.

W pierwszej kolejności do polskich.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Witam

 

Również poszukuję P8,znalazłem na Gunfire takie cudo :http://gunfire.pl/product-yid-1152191259-Gazowa-replika-pitoletu-Model-8.html też KJW jednak metalowy zamek i prędkość początkowa 250 FPS i prosiłbym o jakieś informacje na jej temat jeśli można,lub czy to właściwie to samo co na 6mm.com .

 

Pozdrawiam Rico ;-)

 

EDITa: rozejrzałem się po sklepie i też mają wersję metalową :-F .ale prędkości się nie zgadzają.

Edited by Ricardo
Link to post
Share on other sites

Nie chodziło mi o informacje typu czy celny,czy syfonuje itp, tylko czy różni się od tego z 6mm.com ,bo prędkości są różne(możliwe że to nowa wersja i poprawili szczelność,ale nie wiem, jak tak to dobrze :) ),przepraszam jeśli źle się wyraziłem i zostałem źle zrozumiany.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...