Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Która MP5? CA sportline czy G&G Eco.


Recommended Posts

Mam pytanie która z tych dwóch okrojonych wersji MP5 jest Waszym zdaniem lepsza? Ta od CA czy od GG? Na start chcę też kupić parę wzmocnionych części do środka tak by było ok 370 FPS

 

ICS lub TM i koniec tematu najbardziej niezawodniejsze firmy.

Bo z 370fps nie wejdziesz do budynku a stock do lasu i do budynków.

A 370fps dla newbie to zdecydowanie za dużo sprężyną m90 to jedyny dobry wybór dla ciebie

To tyle...

Link to post
Share on other sites
klersen Napisano 1/12/2008, 15:32

QUOTE(Rafael @ 1/12/2008, 14:55)

 

Mam pytanie która z tych dwóch okrojonych wersji MP5 jest Waszym zdaniem lepsza? Ta od CA czy od GG? Na start chcę też kupić parę wzmocnionych części do środka tak by było ok 370 FPS

 

 

 

ICS lub TM i koniec tematu najbardziej niezawodniejsze firmy.

Bo z 370fps nie wejdziesz do budynku a stock do lasu i do budynków.

A 370fps dla newbie to zdecydowanie za dużo sprężyną m90 to jedyny dobry wybór dla ciebie

To tyle...

 

 

Jeżeli chcesz wejść do lasu z MP5 i do tego stockiem to ja ci zycze powodzenia :-F

Link to post
Share on other sites

Każdemu inna broń odpowiada:) Dla mnie M4 itd są za długie i jest mi niewygodnie. A co do FPS to na początek starczy mi 370 do lasu w którym strzelam. Wiadomo że potem będę próbował więcej wyciągnąć. Gdyby mnie było stać na TM czy ISC to bym kupił:) Ale mam okrojony budżet:)

 

EDIT: Ewentualnie może być M4A1 tyle że takie już jest droższe niż MP5. Można owszem kupić od GG za 700zł Eco version ale się zastanawiam jeszcze:)

Edited by Rafael
Link to post
Share on other sites

Nie chodzi o to co komu odpowiada tylko o długość lufy i ilość fps...w lesie to ty z tym zginiesz ;-)

Przez dwa lata biegałem ze stockową MP5SD5 TM po lasach i budynkach, i jakoś dawałem sobie radę. Swoją drogą ta MP5tka psuła się niemiłosiernie. Pierwszego dnia zębatka silnikowa poszła w zapomnienie, później cały czas kłopoty z komorą HU i w ogóle. Dlatego nie polecam TM. Może był to tylko taki egzemplarz, a może ja jestem taki "zdolny" ;)

 

@Rafael- Bierz G&G, G&P, albo ICSa. Najlepiej stockowe. Sportline'a wybij sobie z głowy :]

Link to post
Share on other sites

Też tak myślę zwłaszcza że CA pakuje nawet słabsze części do GB a GG bierze żywcem z droższych replik:) Zatem chyba będzie to M4 od Guay Guaya. Tylko kupować stockową czy z mocniejszą sprężyną np M110? Czytałem że niektórym się i na M120 nie psuje ale wole nie ryzykować:)

 

Choć to mi coś nie pasuje, niech ktoś wytłumaczy: Jeśli do Eco version i tak wkładają GB z drogich modeli to czemu Specshop nie chce tuningować modeli Eco? Przecież to ten sam GB co w modelach po 1300zł.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli chcesz wejść do lasu z MP5 i do tego stockiem to ja ci zycze powodzenia :-F

 

Jeden z większych bullshitów jakie ostatnio czytałem. MP5 jest bardzo fajne do lasu, tak samo jak np. P90. Dla ludzi których kręci recon to broń wręcz idealna.

Link to post
Share on other sites

Taaa na bank...jedyny plus to to, że jest krótka i tu lista się kończy, inni mając przewagę zasięgu mają cię w garści(nie licząc oczywiście kamuflażu itp.) :???:

 

A kto powiedział, że będą mieć przewagę zasięgu?

370fps w MP5, to takie samo 370fps jak w dajmy na to m16.

Jedyna różnica dotyczy celności, dlatego dobra lufa + hop to podstawa.

Na pojedynczym ogniu i tak będzie lekko odstawał pod względem celności, ale przy strzelaniu seriami nie robi to różnicy.

Żeby nie było, biegam z MP5 po lesie od 2 lat.

Link to post
Share on other sites

Taaa na bank...jedyny plus to to, że jest krótka i tu lista się kończy, inni mając przewagę zasięgu mają cię w garści(nie licząc oczywiście kamuflażu itp.) :???:

 

A jak ktoś ma broń ostrą to ma ciebie w garści, chociaż masz tysiąc fps. No i co z tego?

 

Stock M16 nie ma nad stockiem MP5 żadnej "przewagi zasięgu". Przy tak krótkich lufach parę centymetrów w tą czy tamtą powoduje minimalne zmiany.

 

Besides, to naucz się czytać. Piszę wyraźnie, że to replika dobra dla ludzi, którzy preferują zwiad a nie szturm.

Link to post
Share on other sites

A czy tu jest mowa o tuningu do 370Fps czy o stocku???Czytaj uważnie...

 

A owszem, pierwszy post: ;-)

 

Mam pytanie która z tych dwóch okrojonych wersji MP5 jest Waszym zdaniem lepsza? Ta od CA czy od GG? Na start chcę też kupić parę wzmocnionych części do środka tak by było ok 370 FPS
Link to post
Share on other sites

Mam pytanie która z tych dwóch okrojonych wersji MP5 jest Waszym zdaniem lepsza? Ta od CA czy od GG? Na start chcę też kupić parę wzmocnionych części do środka tak by było ok 370 FPS

 

W granicy 500-600 pln możesz dopaść używaną, ale nie zajechaną MP5-ke z drugiej reki. Warto poszukać bo ludzie czas pozbywają się CA lub TM w tych cenach. :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Za cenę G&G Eco można brać spokojnie Mp5 ICS'a albo MP5 TM. Lub dołożyć stówkę czy dwie i mieć B&T CA. Ale jeżeli wybierać pomiędzy wersjami ekonomicznymi, to zdecydowanie G&G. SL to pomyłka i wstyd dla CA, sam się dałem nabrać przy kupnie M15A4 i bez ogródek mówię, ze wywaliłem kasę w błoto. W ciągu kilku miechów replika się rozleciała i zaczęła szwankować. Do tego jak ujrzałem flaki wewnątrz to się przeraziłem. Odradzam CA SL.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...