Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dwie strzelby, jeden wybór


Recommended Posts

Po pierwsze to chciał bym się przywitać jestem nowy na tym pięknym forum 8) I oto moje pierwsze pytanie do starych wyjadaczy mianowicie nie mogę się zdecydować na jedną z tych tutaj 2 strzelb:

http://www.airsoftxtreme.pl/product-pol-77...-310fps-DE.html

http://www.airsoftxtreme.pl/product-pol-29...berg-590-K.html

Którą z nich bardziej byście polecali ? Najbardziej zależy mi na mocy i żywotności (na rok a potem jakiś AEG kto wie;) A może obydwie pod tymi względami się zbytnio nie różnią i różnica tkwi jedynie w wyglądzie ? Czekam na wasze zdanie ;) Pytam ponieważ nie chcę popełnić tego samego błędu co rok temu przy zakupie świętej pamięci P.799 Cymy :-F (ach żałuje za me grzechy XD) i to na dodatek na airsoftguns.pl :wink: (za to, to już czeka mnie wieczne potępienie...)

PS wiem że lepjej żebym dozbierał na elektryka ale uparłem się na shota i już ;]

PS2 z góry powiem że przemyślałem kwestie benelli i obawiam się tej jej mocy podzielonej na 3 :-F

Link to post
Share on other sites

Benelli nie obrywa murow ceglanych ani nie scina drzew.

 

Jak masz kase, wez benelli, wiecej funu i przyrzady optyczne (czasem sie przydaja).

 

Jak nie masz, to obie opcje sa dobre i musisz sie tylko zdecydowac, ktora Ci sie bardziej podoba.

Link to post
Share on other sites

Kret

Tak mam kase aczkolwiek benella wali slabiej tymi 3 kulami niz AGM i Tactical jedną a mi własnie zależy na mocy i zasiegu :???:

cezii

a powiedz w czym AGM lepszy ? 8-) a co do cen to spoko juz ja sobie poszukam najtanszych ofert - jak sie zdecyduje naturalnie :-F

Link to post
Share on other sites

tjaa naczytalem sie o nim sporo dobrych wiadomości ale w sumie o m47 (tyle że o wersjach z kolbą nieregulowaną i bez ale to ten sam mechanizm) również nikt zle nie pisal ehh sam nie wiem jestem niezdecydowny jak jakas baba :???: nie ubliżając oczywiscie drogim paniom :-F może jest na tym forum posiadacz obu replik przydatne by bylo jego zdanie :mrgreen:

Link to post
Share on other sites

Ja już miałem okazję potrzymać w łapach repliki jednego i drugiego, tyle że full drewno ^^ wykonane przez znajomego a potem spalone mimo że chciałem jedną wziąć. Uznał że brzydkie.. no ale bez offtopu:

 

Z mojej strony, strzelba powinna wyglądać jak strzelba a nie coś co jest prawie karabinem a jest strzelbą :) jeśli wiesz co mam na myśli.

 

Może ta mała sugestia pomoże w wybraniu shota. Ja odkładam drobniaki na Mossberga, przez 6 miechów musi posłużyć ^^

Link to post
Share on other sites

Gondoller

jasne wiem o czym mówisz ta kolba od emki w remingtonie ehh czyzby to akurat mnie do niego skłaniało :-F ale zawsze są jeszcze wersje z kolbą stałą szyny RIS mozna odkrecic ale w sumie to moim zdaniem tactical jest najlepszy ze wszystkich modelow oferowanych przez DE :killer: a no i jest jeszcze mała kwestia magazynków bo z pewnością bedę chciał ich pare dokupić z tym że magi do mossberga AGM kosztują bagatela 4 razy drożej niż do strzelb DE i tu moje pytanie czy ktoś wie z kąd ta różnica ?

 

Kret

Nie nie sprawdzalem ale sporo o niej przeczytalem tematów na tymże forum i najbardziej utkwiło mi we łbie zdanie jednego z posiadaczy "trafienie w człowieka benellką z 15m to bujda" owszem nie oczekuje że shoty AGM czy DE bedą walić na 50m ale z pewnoscią są silniejsze od benelli ;-)

Link to post
Share on other sites

Widzisz, ja mam obie i choc AGM jest silniejszy, to nie posiada przyrzadow celowniczych ani niczego, co by Ci ulatwialo celowanie - w zwiazku z czym na dystansie powyzej 20 - 30 m jest bezuzyteczny, bo i tak nie widzisz, gdzie ta kulka leci (a leci szybko).

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...