Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Bynajmniej po zauwazeniu nazwy grupy "Dżihad Warriors" nikt o zdrowych zmyslach nie okrzyknie nas terorystami, zanim nie rozezna sie lepiej w temacie.

no i tu sie mylisz i to bardzo wystarczyla jedna wypowiedz w jednej z Lubelskich rozgłoścni "... po terenie naszego miasta biega nacjonalistyczna bojówka i strzela do siebie z "broni pneumatycznej", Ci młodzi ludzie pewnie szykują sie by dzielnie bronić ojczyzny..." nie jest to dosłowny cytat ale najwazniejsze stwierdzenia zaznaczyłem na czerwono. WYpowiedz padął ze strony dosyć młodej redektorki (jeszce studjuje), bedącej defakto na praktykach reporterskich. Ivan jesli uwazasz ze jakie kolwiek tak zacofane społeczeństwo jak polacy zechce tematowi sie przyjrzec z bliska zanim coś zaszufladkuje to zazdroszcze Ci optymizmu i iście młodzieńczej naiwności.

na dodatek ta pani swego czasu zaglądała na czat i wypytywała sie ludzi z Lublina o co w tym wszystkim chodzi, ale jakos chyba do niej nie dotarło co było mówione.

 

Zgadza sie, moi znajomi oceniają mnie jako człowieka ale nie zapominaj ze nas jest ponad 40 milionów polaków twoi, moi i ogólnie pojeci znajomi wszystkich maniaków to zaledwie ułamek tej liczby. Oceniac nas bedzie włąsnia ta spora większość, która woli wydac pochopny osąd niz przyjżec sie sprawie, jeśli nie wierzysz w to co pisze to wystarczy obserwować wątki zdesperowanych młodych ludzi piszących o tym jakie problemy wynajdują im rodzice byle tylko zabronić strzelania.

Link to post
Share on other sites

Nie mowie, ze nigdy nikt nas zle nie oceni, ale dla mnie osobiscie to wszystko jedno, co ktos o mnie mysli ( chyba ze zacznie sie powazniejsza sprawa, ale to daje mozliwosc wyjasnienia ). Znam osobe, ktora szukala ludzi do utworzenia grupy surwivalowo-militarnej. Rozkleili kilka plakatow, itp... Pewnie po telefonie jakies starszej pani pojawili sie u niego w domu osobnicy z owczesnego UOP.... Sprawe oczywiscie wyjasniono, a panowie byli nawet dosc symaptyczni. To zas, co pewnie dalej mysla o tym przypadkowe osoby, ktore nawet nie zadadza sobie trudu rozeznania sie w sytuacji nie ma najmniejszego znaczenia. Rozumiem, ze szanujecie cudze opinie, ale nie mozemy byc takimi, jakimi chca nas widziec inni, tylko takimi, jakimi jestesmy

Link to post
Share on other sites

ponieważ przez wątek przewinęła się nazwa naszego teamu pozwoliłem sobie poprosić moderatora o możliwość wypowiedzi.

 

Nazwa Greywolves - faktycznie jest nazwą używaną przez młodzieżowe skrzydło skrajnie prawicowej tureckiej Partii Akcji Narodowej. Faktycznie jej aktywnym członkiem był niedoszły zabójca Papieża, Mehmet Ali Agca (noszący tam pseudonim Imperator). Jednak chciałbym podkreślić, że zbieżność nazw "Szare Wilki" jest w tym przypadku zupełnie przypadkowa.

O ile w przypadku organizacji typu SS, czy też konkretnych nazwisk nie ma wątpliwości o kogo chodzi - nasz przypadek to całkowicie przypadkowy zbieg okoliczności powołania się różnych organizacji na odmianę gatunku z rodziny psowatych. Dla czytelnego rozróżnienia i braku podejrzeń co do charakteru naszego teamu - nasza pełna nazwa to GREYWOLVES - WARSAW AIRSOFT REGIMENT - w skrócie GW - WAR. Również odwiedzenie naszej strony internetowej www.greywolves.pl powinno uspokoić tych, którzy podejrzewają nas o działalność terrorystyczną. Myślę, że po bliższym zapoznaniu z nami nikt nie będzie miał wątpliwości co do naszych intencji i charakteru naszych wspólnych działań na poletku airsoftowym.

 

Mam nadzieję, że uspokoiłem - i katolików i resztę maniaków, że nic z naszej strony nikomu nie grozi :-)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...