Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ak 47 cm042


Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przy normalniej zabawie, typu 40-50-60 metrów to przy 500fps trudno zranić.

 

Nie strzelaj taak około 20-30 metrów bo wtedy to zaboli.

 

Nie używaj też dużo AUTO bo chyba lepiej dostać jedną kulkę niż 10 z 500fps.

 

Dla SEMI AEG to około 500fps jest ok.

Dla AUTO to około 450fps.

 

Człowieku co Ty piszesz nie strzelac z 20-30 metrów :poddanie: :strach: :strach: (Zawsze jak kogos widze na odleglosci 20-30 m to sie cofam do tylu i dopiero oddaje strzaly ,troszczac sie ,aby ofiare nic nie zabolalo)

I jaka krzywde zrobic ,ja was nie rozumiem kazdy panikuje,wystarczy miec zasloniete oczy,uszy i w ostatecznosci szyje.A 450FPs to do lasu jest akurat ja mam w Elce 480 i jakos nikomu krzywdy nie robie.

Edited by Reffi
Link to post
Share on other sites

Ale kupując takiego mocnego kałasza i zmniejszając sprężynę na M100 (a nie m125/m130 jak w stoku) mamy pewność ze nic sie nie sypnie ponieważ cześci są mocne.

Nie gadajcie głupot o cm028 bo teraz już nie opłaca sie tego kupować i dokupować drewno i metal body, zwłaszcza jak kogoś stać na tego kałasza co jest o nim mowa w temacie.

pawelpawelec95....odpowiedz sam sobie na pytanie.

Wolisz kupic odrazu full metal i drewno i tylko dodac sprezyne za 30zl aby miec te 350 fps...czy tworzyć mutanta i dodawac wszystko po kolei nie wiedząc jaki będzie tego efekt?

Ja jak najbardziej polecał te kałasznikowy..kolega ma AK47 a ja sam posiadam AKM Cymy.

 

Co do reszty tematu...

450fps i auto?? masochiści...

 

 

"Nie strzelaj taak około 20-30 metrów bo wtedy to zaboli."

Powiedz mi co to za zabawa..o jestes 20 metrów odemnie i bede sie darł "BANG!! DOSTAŁES"..

Po cholere tak robic..zeby se życie uprzykrzać? ja w stocku akm mialem 450fs a kolega miał emke jg zcustomowaną po swojemu i miał taki sam zasieg jak ja mimo róznicy 100 fps..emka miala 350.

Jaki z tego morał? Po co sie siniaczyć....

 

PS: Kałasz ok..ale kupuj w Zbrojowni.... :-F

Link to post
Share on other sites

Ja Ci radze sprezyny nie wymieniac bo potem bedziesz jeczal ze ktos Cie zestrzelil a twoje kulki tam nie dolatywaly.Gumke Systemy i dystanser DeepFire i bedzie all pieknie chodzic.Jak masz kase to kup rowniez lufe precke Systemy/KM Head/Promyka 455m.(ja mam w swoim Ak 469mm lufe xD,fajnie jak kawalek metalu wystaje zatłumik ognia:D)

Link to post
Share on other sites

A nie sądzicie że na takie pytania - to jest osobny dział - dla zielonych,

btw - ile można czytać o tym samym...

na gg se pogadajcie..

btw2 - pawelpawelec95 - jak w końcu kupisz - to następne pytania będą - gdzie sie wkłada baterię..?.... wrryy

 

Moderator - pliss odstrzel mojego posta :)

Link to post
Share on other sites

A nie sądzicie że na takie pytania - to jest osobny dział - dla zielonych,

btw - ile można czytać o tym samym...

na gg se pogadajcie..

btw2 - pawelpawelec95 - jak w końcu kupisz - to następne pytania będą - gdzie sie wkłada baterię..?.... wrryy

 

Moderator - pliss odstrzel mojego posta :)

I po co ty to piszesz,co chcesz byc fajny?Ja tylko pomagam a ty pyszczysz.

Urrr Jak chcesz ! Ja bym nie wymienial ale to moze dlatego ze mam 4 repliki 340,360,390,480.

Link to post
Share on other sites

Raffi..nie wiem ile ty siedzisz w AS ale z tego co ty piszesz to zal poprostu.

Widać ze chlopak sie nie zna co kupuje..co z tym idzie niejest jeszcze PRO w asg i ja nie dałbym mu nawet takiej repliki...

Tęsknie za czasami Clasiców i stokowych 300fps....przyjdzie taki zielony na stzrelanie i na dzien dobry 450 fps .

Sam miałem takiego typa w teamie...własnie ten model sobie kupił i na pierwszej stzrelace strzelił koledzie w 3 metów w twarz na auto....nie powiem jak to potem wyglądało...mało brakowało a zbieralibyśmy kolesia odkurzaczem.

I własnie nie moge sie z tobą Ruffi zgodzić.."a nie wymieniaj sprezyny napierdalaj ile wlezie."

A tyle sie mówi o bezpieczeństwie w AS....

 

 

Co do ciebie pawle...

-M100 najlepiej systemy

-gumka hu czarna systemy

-dysza uszczelniona Ca

-precka systemy 455mm

 

I bedziesz miał wystarczający zasieg w granicach 45m, a nie bedzie tyle mocy zeby kogos uszkodzic...

PS: Co do dyszy i precki to nie takie konieczne na początku .

Link to post
Share on other sites

Shadow siedze ponad rok i wiem co pisze 450fps to jest normalna sila do lasu,jak zaczynalem mialem 390 i tez bylo dobrze.I żal to moze byc to co ty piszesz bo i tak wiekszosc replik chinskich pisze ze ma 450fps a potem sie okazuje ze ma 400^^ wiec sila porownywalna co do replik markowych

 

No to i tak masz na 120 okolo 490-400 FPS'ów. To jest sporo, ja myślę że 100-110 na początek powinno starczyć, a gdy ogarniesz już kałaszka to wsadzisz w niego serie i będzie OK ( to moje zdanie jeśli się mylę prosze nie bić i poprawić mnie :) )

 

490fps na m120? xD

Edited by Reffi
Link to post
Share on other sites

sorka miało być 390-400.

Co do tych 400 FPS'ów to np takie M14 Cymy ma 340 FPS'ów w stocku a po zmianie Hop-siupki na lepszą i dobrej regulacji bije na głowę nie jednego AK 400FPS+( CM)... ( jeśli chodzi o zasięg . O celności nawet nie mówię bo to raczej inna bajka, w końcu w M14 jest precka (podobno))

Edited by wajser
Link to post
Share on other sites

Shadow siedze ponad rok i wiem co pisze 450fps to jest normalna sila do lasu,jak zaczynalem mialem 390 i tez bylo dobrze.I żal to moze byc to co ty piszesz bo i tak wiekszosc replik chinskich pisze ze ma 450fps a potem sie okazuje ze ma 400^^ wiec sila porownywalna co do replik markowych

490fps na m120? xD

 

 

Ja siedzie 2 lata i co? Tzn ze sie nie znam....?

Jeden morał z tego...brak taktytki i CSowy gracz bez 60 metórw zasięgu nie daje sobie rady xD

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...