Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Szukam Gry


Recommended Posts

szukam różnego typu gier(rts,fpp,crpg)najlepiej coś w naszych czasach mogą to być mody np do half-lifa 2 (posiadam a jak 8) ) nie mogą to być najnowsze gry(niestety sprzęt nie pozwala mam 1,7 procesor, 256 ramu,karta to geforce 2 z 64 mb obsługuje T&L)

 

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

bez pszesady 06-07 śmiga mi bez zacięcia a jakieś strzelanki ??? najlepiej online (tylko nie cs ok :wink: )

 

Delta Force Black Hawk Down pójdzie ci bez problemu. Podstawowe Operation Flashpoint (do 1.46) też, ale w wersji 1.96 (czyli z dodatkiem Resistance) może już być kiepsko z wydajnością.

Link to post
Share on other sites

Meh, OFP pójdzie bez problemu. Ja mam ośmioletni komputer: Duron 750, 256 Ram-u i Riva TNT2 32 i chodzi bez większych problemów. Co prawda na małych detalach, ale...

 

Gołe OFP może i pójdzie, ale z addonami już nie za bardzo. Po drugie na garnie w sieci z OFP 1.46 nie ma co liczyć, a na 1.96 ośmioletni komputer nie wystarczy.

Link to post
Share on other sites

Strzelanki... hmmm...

 

musza byc on-line? ostatnio do CD-Action dodali "XIII". Świetny niedoceniony hit.

 

a z rpg to na pewno FALLOUTY!!! "Opowieści barda", Baldursy, Neverwinter I.. określ się co cie interesuje najbardziej to bedzie nam na pewno łatwiej,

Link to post
Share on other sites
z rpg to na pewno FALLOUTY!!! "Opowieści barda", Baldursy, Neverwinter I.. określ się co cie interesuje najbardziej to bedzie nam na pewno łatwiej,

 

niestety wszystkie te gry zaliczyłem ale XII w to nie grałem choć gdzieś tam się powala po pokoju xD szkoda że teraz jestem we wrocławiu(studia)

Link to post
Share on other sites

mogę polecić wszystkie części COD'a i Company of Heroes. Fajne gierki wymagań kosmicznych nie mają (oprócz 5 częsci cod'a) :wink: Sabcio ja grywam w dotke czasem ale nie za dobrze mi to idzie :D

COD 4 też ma całkiem spore wymagania i nie pójdzie na sprzęcie, którego konfiguracja została podana w pierwszym poście.

Link to post
Share on other sites

Fakt, XIII warte polecenia. dopadłem ostatnio i pocinam cały czas. mimo tego, że posiadam skromniutkie 650MHz proca i 64MB na karcie graficznej.. i 196MB RAMu :P to jednak śmiga.

 

Co nie zmienia faktu że oprócz tego poszukuje gry zbliżonej uzbrojeniem do CoD4 tak na PC jak i na PS2 i gry która miałaby możliwość dobajerzania broni - w CoD4 multi u kumpla albo acog albo tłumik a ja chce to i to :P Pomoże ktoś?

Link to post
Share on other sites

Ano, ściągam. Tez tak pomyślałem :P Inna sprawa czy odpali cholera... Ale, słyszałem, że jest też na PS2? Widział ktoś?

 

Inna sprawa, ale nie wiem czy ktoś tutaj jest w stanie pomóc.. Wiadomo, ze PS2 obsługuje klawiature i mysz na usb przy korzystaniu z netu. Ale czy jako kontroler do bry poleci?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...