Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Opłacalność tuningu RK - 02 BOYIA


Recommended Posts

Dzięki za info panowie.

 

Co do części to z sesyjnych zostaje tylko silnik i póki co zębatki tak więc powinno działać. Jest to moja kolejna replika, która ma robić za "parasnajpę" więc 90% strzałów pójdzie na single a pozostałe 10% krótkie serie bo i tak uważam, że to za duża moc żeby kosić seriami.

 

Strzelajmy z głową ;)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Witam, sorki że odkopuje temat, ale przymierzam się do tuningu i mam do was kilka pytań :-P . Otóż mój Rk ma już za sobą prawie 1,5roku życia. Czuć że fpsy spadły. W marcu miałem montowaną preckę i gumkę HU. Teraz zastanawiam się nad zakupem Bore up oraz sprężyny głównej. Co wy na to? Jest sens opłacalności tuningu tej repliki? :lol:

Coś jeszcze można wymienić? Nie ukrywam że dobrze by było, aby te części nie kosztowały majątku.

Edited by AdameKOSW
Link to post
Share on other sites

Powiem ci, że mój Rk-02 po 10 miesiącach miał 300fps zmierzone na stocku. Wstawiłem M120 Guardera. Zwiększył się rof i mniej hałasuje gearbox, ale różnicy w zasięgu nie zauważyłem. Fps nie mierzyłem jeszcze.

Być może po prostu gumka hop up się zużyła. Bore up na pewno nie wkładaj, nieopłacalne.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

To co zamiast bore up lepiej włożyć? Jest wgl sens tuningowania tej repliki? :P

 

wszystko zależy co chcesz osiągnąć, moim zdaniem seria rk jest bardzo udana pod względem wizualnym i jakościowym i dlatego jest świetną bazą do poważnych tuningów.

kolejną zaletą jest bardzo duża popularność części zamiennych do tego modelu, bez problemu można dowac np. body czy kolbę.

 

bez względu na firmę tuning zawsze niesie za sobą wydatki,

 

zamiast bore? silnik, łożyska

Edited by Chrupak
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...