Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SIG 551 SWAT ICS


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Z innej beczki: macie pojęcie jak się rozkłada kolbę? "Zeszła" z zawiasu i giba się luźno na nim. Mam wrażenie jakby jakaś śrubka w środku się odkręciła. Chcę zdjąć stopkę gumową z końca i wyjąć zatrzask, ale obawiam się czy nie będzie to w moim przypadku etap jednokierunkowy - nieodwracalny :icon_smile:

 

EDIT:

 

Stopka zdjęta, zatrzask wyjęty, wygląda na to, że kolba klejona albo trzyma się na zatrzaskach od środka. Rozbierał ktoś z Was takie cuś kiedykolwiek?

 

Pozdrawiam

Przemek

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...
  • 2 months later...

Witam,

 

Czy ktoś może mi wyjaśnić różnicę w cenach tej repliki w poszczególnych sklepach?

 

http://www.madonion.eu/SIG_551_SWAT_p574.html

 

http://redberet.pl/p/38/1152190944/ics-sig-sauer-sg-551-swat-ics-51--sig-repliki-elektryczne-repliki-asg.html

 

A druga rzecz: Jak jest z częściami do tej repliki, w razie gdyby coś się kiedyś zużyło? Można bez problemu je dokupić?

 

I ostatnie pytanie:

 

Gdzieś czytałem, że w tym modelu jest bardzo dobra komora hop up czy ktoś może to potwierdzić?

 

Pozdrawiam

Sus.

Edited by Susinron
Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Witam,

powoli mijają trzy lata od ostatniego posta, a ja dokładam kaskę na SIG od ICS na przyszły sezon i miałbym kilka pytań:

1. Czy zmieniła się sytuacja z bateriami które ciężko było upchnąć do chwytu przedniego? Np. w ofercie sklepu Specshop jakieś 2 lata temu pojawiły się nowe lipo czy ktoś znalazł taki pakiet który mieści się tam idealnie?

2. Czy możliwy jest montaż konwersji od BFT do SIG 552 ICS?

http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_215_209&products_id=6331&name=BFT_-_Konwersja_RAS_do_SIG_552

3. Czy wśród posiadaczy SIG od ICS są osoby, które po dłuższym użytkowaniu są niezadowolone (jeżeli tak to dlaczego)?

4. Jaka jest w SIG-u sytuacja z komorą HU? Czy są komory tuningowe/precyzyjniejsze do tej repliki?

 

Jeżeli chodzi o magazynki to sprawdziłem dostępność dwóch modeli:

1. Mid-capy MAG będą dostępne na Gunfire przed świętami bożego narodzenia

2. Low-capy TM również będą dostępne przed świętami z tą różnicą, że na Specshop-ie

 

Znalazłem również recenzję SIG-ów w magazynie "Brońi amunicja" 03/2013. Pomijając wszystkie "ochy" i "achy" na temat odwzorowania zewnętrznego oryginału, z ciekawszych informacji znalazłem tylko te:

1. Autor tekstu utrzymuje że do repliki ICS pasują również magazynki od TM, G&G, JG oraz MAG i tylko te ostatnie wymagają "niewielkich modyfikacji".

2. Jeżeli jesteśmy przy magazynkach, to ładownice, które bez większych trudności zmieszczą magazynki do SIG-a to te dedykowane do magazynków do G36 (pomijając oczywiście ładownice dedykowane do magazynków do SIG

 

Podczas testu przeprowadzonego przez Redakcję "Broń i amunicja" na jakiejś hali, nie było problemu z powtarzalnym trafianiem w punkt na dystansie 30 metrów. Myślę, że jak na replikę w stocku i lufę 6.08 to nie jest zły wynik.

 

To tyle co udało mi się naleźć. Z góry dzięki za odpowiedzi na moje pytania.

Link to post
Share on other sites

Ad. 1 Akumulatorów mam już kilka. Bez przeróbek pasuje m.in. ...

 

Ad. 3 Jestem zadowolony. Kilka rzeczy musiałem poprawić.

Ad. 4 Kupiłem sobie komorę JG, ale jest przeznaczona raczej do replik, JG/TM/G&G, ma troszkę inne wymiary i kształt (lufa wchodzi na inną głębokość). Nie kojarzę czy ktoś produkował komory do ICSa, a szkoda.

 

Pozdrawiam

Przemek

Edited by Marrtinez
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...